Zuhal Topal'la Sofrada

Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz Kimdir [Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toprak ]

Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz Kimdir? 17 Aralık Cuma, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan yarışmacıdır. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz kimdir? Süleyman Toprak Karadeniz aslen nereli? Yemekteyiz Toprak bekar mı? Toprak ne iş yapıyor? Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz kaç puan aldı? Süleyman Toprak Karadeniz kaç yaşında? Soruların cevapları, bu haberimiz içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1 Nisan Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.(Süleyman Toprak’ın aşçılar haftasına katıldığı bölüm puanları)

Güncelleme (28/03/2022) Süleyman Topak Karadeniz, Yemekteyiz programında aşçıların yarıştığı, 28 Mart ile 1 Nisan Haftasında yarışan beş yarışmacılardan biri oldu. Toprak, 1 Nisan Cuma günü yarışacak.

1 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Yemekteyiz Toprak
1 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Yemekteyiz Toprak Resmi

=> Yemekteyiz Cemile Ata Kimdir lütfen tıklayınız.

Süleyman Toprak Karadeniz; 1998 yılında Kütahya ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Kütahyalı olan Süleyman toprak, 2021 yılı itibari ile 28 yaşındadır. İstanbul da ikamet eden Toprak, 9 yıl aşçılık mesleğinde çalışmıştır. Şimdiler de resepsiyonist olarak çalışan Süleyman Toprak, bir dönem oyunculukla ilgilenmiştir.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Aralık Cuma Puanları için lütfen tıklayınız.

17 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Süleyman Toprak Karadeniz
Toprak Karadeniz

=> Yemekteyiz 13-17 Aralık Yarışmacıların Kim hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

17 Aralık Cuma günü Zuhal Topal programında bu haftanın son yarışmacısı olan, Süleyman Toprak Karadeniz hakkında merak edilen tüm bilgiler, hemen alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz

Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz Kimdir
Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz
 • 1998 doğumlu
 • 28 yaşında
 • Aslen Kütahyalı
 • Kimya bölümü mezunu
 • 9 yıldır alaylı aşçı
 • Bekar
 • Şu an Resepsiyonist olarak çalışıyor
 • Kütahya ilinde yaşıyor
 • Aşçılık üzerine Lisans eğitimi almadı
 • Aşçılık üzerine çıraklık belgesi var
 • Aşçılık üzerine kalfalık belgesi var
 • Geçmişte oyunculuk ile ilgilendi
 • Sahne eğitimi aldı
 • Kütahya Dumlu Pınar Üniversitesi Kimya bölümü mezunu
 • Şu an İstanbul Üniversitesi Sosyal hizmetler son sınıf öğrencisi

17 Aralık Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz yarışacak. Aslen Kütahyalı olan Toprak, 28 yaşında ve bekardır. İstanbul da ikamet eden Süleyman Toprak, elinin lezzetini göstermek için yarışmaya katıldığını ifade etti.

“9 yıl alaylı aşçı olarak çalıştım. Pandemi döneminde işsiz kalınca, otel de resepsiyon görevlisi olarak işe başladım! Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz

Sözleri ile Süleyman Toprak Karadeniz, neden aşçılık yapmadığını ifade etmiş oldu.

Yemekteyiz Süleyman Toprak Karadeniz Kaç Puan Aldı

17 Aralık Cuma günü yarışan Süleyman Toprak Karadeniz’in, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 17 Aralık 2021 tarihinde aldığı puanlar alt kısımda verilmiştir.

Süleyman Toprak Karadeniz’in Puanları

Duygu İpekçi  8
Tuba Decedeli  6
Sevgi Kişi  4
Hatice Devran Gün  5
Zuhal Topal    9
TOPLAM:   32

**17 Aralık 2021 Cuma Zuhal Topal Puan Tablosu**

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Süleyman Toprak Karadeniz’in Videosu

17 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında yarışan Süleyman Toprak Karadeniz’in programda yarıştığı bölüme ait video, hemen alt kısımda verilmiştir.

Süleyman Toprak Karadeniz Kimdir

17 Aralık 2021  Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da yarışan yarışmacının ismi Süleyman Toprak Karadeniz. Bu hafta (13-17 Aralık 2021) tarihileri arasında yarışan yarışmacılardan biri olan, Süleyman Toprak Karadeniz Kimdir? İşte cevabı…

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Toprak (Süleyman Toprak Karadeniz)
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toprak

Süleyman Toprak Karadeniz; 1998 yılında Kütahya ilinde dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 28 yaşında olan Süleyman Toprak, aslen Kütahyalıdır. 9 yıldır alaylı aşçı olarak çalışan Toprak, aşçılık üzerine çıraklık ve kalfalık belgesini almıştır. Pandemi döneminde aşçılık mesleğini yapamadığı için otel de resepsiyon sorumlusu olarak çalışmaya başlamıştır. Bir dönem sahne sanatları konusunda oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. ah sevgi ah içinin kötülüğü hem yüzüne hemde puanına yansımış bu program yemek yarışması değil sen bana düşük verdin ben sana düşük verdim birde herkesin beğendiği böreğe damak zevkime uymamış diyorlarla çok komi duruma düşüyorlar zuhal bile art niyetli yarışmacıları tespit ediyor allahtan benim çevremde böyle insanlar yok inşallah allahda karşıma çıkarmaz zuhal bu puan sistemine bir çözüm bulamazsa çok izleyici kaybeder allahtan bu tip hak yiyen insan azınlıkta diye düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu