Tv Programları

Yemekteyiz Sunucusu Değişti! Yeni Sezonda Hangi Ünlü İsim Sunacak!

12 Ekim 2008 yılında ilk bölümü Show TV ekranlarında başlamış olsa da sonradan TV8 ve Acun bünyesinde devam eden popüler bir yarışma programı haline geldi. Başladığı ilk günden itibaren programını sunuculuğunu yapan Onur Büyüktopçu, artık o programı sunmayacağı yönünde kulislerde çok ciddi haberler dolaşmakta. Birazdan adı geçen o ünlü isimi açıklayacağız. Ayrıca neden o ünlü ismin seçildiğini de açıklayacağız. 

Yemekteyiz Yeni Sezon da Kim Sunacak?

Son zamanlarda yemekteyiz programının reytinglerinde ciddi gerilemenin olduğunu bizler de gözlemliyoruz. Hemen hemen aynı konsepte sahip olan programında alınan total reytinglere nazaran TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’ye ilk konsepti getirmesine rağmen izlenme oranları oldukça kötü.yemekteyiz resmi

Aldığım kulis bilgisine geçmeden önce, yakın zaman da KHK ile evlendirme programlarının televizyon ekranlarında yasaklanmasından sonra, bir kısım program aynı saatinde edindiği kitleyi kaybetmemek adına yemek programlarına yada suç peşinde gibi Müge Anlı’nın yaptığı konsepte benzer bir uygulama ile ekranda kalmaya çalışsa da çoğu başarısız olmuştu. Lakin, Kanal D ekranlarında Gelinim Mutfakta ile Fox TV ekranlarında Zuhal Topal’la Sofrada programları, halkın beğenisi kazanmayı başardı.

Konsept olarak Fox TV de yayınlanan yemek programı ile Yemekteyiz konsept olarak çok yakın olması nedeni ile bir ara telif sıkıntıları ile mücadele eden Fox TV, bunları geride bıraktı ve şu na çok iyi reytingler almaya devam ederken, bezer konsepti olan Yemekteyiz programı her geçen gün kan kaybetmeye devam ettiği için yeni sezon da buna bir dur demek adına, programı bilindik ve popüler bir sanatçının sunacağı bilgisi kulağımıza geldi.Yeni Sezon Yemekteyiz Programın sunucusu Seda Sayan

Onur Büyüktopçu, programı kötü sunduğu için değil, halkın dikkatini çekmek ve yeniden popüler olmak adına kanaldan önemli bir hamle geldi. Kulis bilgimize göre yeni sezon Yemekteyiz sunucusu Seda Sayan olacak. Yakın zamanda, basında Seda Sayan TV8 ile bir program üzerine anlaştı ama bu programın ismi açıklanmamıştı.

Şimdi sızan, ancak ne seda Sayan cephesinden, nede TV8  cephesinden konuya ilişkin bir açıklama yapılmadı. Bu sebeple aldığımız haberi kulis bilgisi olarak tarihe not düşmek adına bu yazımızı yayınlıyoruz. Seda Sayan Yeni Sezon da TV ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz Programını sunacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu