Oyuncu Kadrosu

Yemin Dizisi Feride Kimdir? Yemin Yeni Başrol Oyuncusu

Yemin Dizisi Feride Kimdir? Yemin Dizisi Feride gerçek adı ne, kaç yaşında, Reyhan ile bağlantısı ne işte merak edilen soruların yanıtları!

Geçtiğimiz sezon Reyhan bildiğiniz üzere vefat etmişti. Reyhan doğum yaparken hayat gözlerini kaparken evladını Feride’ye emanet eder. Ona bakmaya yemin eden Feride, bu sezon dizinin başrolünde olacak.

Yemin Dizisi Feride Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Cansu Tuman Yemin dizisinde Feride karakterine hayat vermektedir. Daha önce Fox Tv ekranlarında yayınlanan “Öğretmen” dizisinde Rüya’nın sıra arkadaşı olan Merve rolüyle ekranlara gelen ve bu sezonda Yemin Feride rolüne hayat verecek olan Cansu Tuman kimdir, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarıyla devam edelim.

Cansu Tuman Kimdir? Kaç Yaşında?

Cansu Tuman 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Asıl ismi Cansu Büşra Tuman. İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencisi olan güzel oyuncu, Moleküler Biyoloji üzerine eğitim almıştır. cansu tuman resmiOsman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk konusunda eğitim almış olan Tuman 2015 yılında ilk kez kamera karşısına çıkmıştır.

Pek çok oyuncunun rol aldığı Kanal D’nin yıllara meydan okuyan dizisi “Arka Sokaklar” dizisi ile sektöre adım atan oyuncu “Kiralık Aşk” dizisinde de ara rollerden birine hayat vermiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Tülin Özen’in canlandırdığı Arzu karakterinin gençliğine hayat verdi. cansu tuman resmiBu rol ile fenomen olan genç oyuncu Fox Tv Öğretmen dizisi ile yeniden ekranlara geldi. Dizide Merve rolüyle de beğeni kazandı.

Cansu Tuman Oynadığı Diziler (Yemin Dizisi Feride)

  • Yemin (Feride) – 2020
  • Öğretmen (Merve) – 2020
  • Ufak Tefek Cinayetler (Arzunun gençliği) – 2017
  • Kiralık Aşk – 2015
  • Arka Sokaklar – 2015

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu