Oyuncu Kadrosu

Yemin Dizisi Reyhan Kim? Kanal 7 Yemin Dizisi Reyhan’ın Gerçek Adı

Kanal 7 ekranlarında başlayacak olan Karamel yapımın yeni günlük dizisi Yemin hem konusu hem de oyuncularıyla şimdiden merak konusu. “Adını Sen Koy” dizisinin yapımcısı olan Karamel Yapım’ın yeni dizisi Yemin dizisinde ana karakter olan Reyhan hakkında hazırladığımız bu yazımızda hem karakter hem de oyuncu hakkında aradığınız tüm detayları bulabilirsiniz.

Çok yakında başlayacak olan günlük dizi Yemin dizisinde Reyhan hakkında bilgilere geçmeden evvel dizinin konusuna biraz değinmekte fayda var. Dizinin adının Yemin olmasının sebebi aslında hikayenin iki ana karakterinin de yemin etmiş olması. Biri evlenmemeye diğeri ayrılmamaya.

Yaşam şartları taban taban zıt olan iki karakter olan Reyhan ve Emir’in bir yemin ile başlayan hikayelerini çok yakında hep birlikte izleyeceğiz.

Emir, hayatı boyunca bir dediği iki edilmemiş zengin bir ailenin evladı iken Reyhan’ın hayatı hiç de öyle değildir. Emir’in babası oğlu Emir’i zorla da olsa Reyhan ile evlendirmeye kararlıdır.

“Evlenip yuva kurarsa bu deli oğlan akıllanır belki.” düşüncesine sahip olan Emir’in babası Emir’i de bu isteği ile sinirlendirir. Reyhan ise verdiği sözün arkasında durmak için epey sınavdan geçmek zorunda kalır.yemin dizisi reyhan kim özge yağız resmiKanal 7 Yemin dizisi Reyhan karakterine hayat veren oyuncu Özge Yağız. Yemin dizisinde kadın başrol olarak yer alan oyuncu son olarak yine Karamel Yapımın bir dönem çok iyi reyting almış olan ama başrol oyuncularının değiştirilmesiyle reytinglerde umduğunu bulamayan dizisi “Adını Sen Koy” dizisinde Zeliha karakterine hayat vermiştir.

1997 doğumlu olan güzel oyuncu Hasan Güngör Talent Management’a bağlı olarak çalışmaktadır. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri mezunu olan oyuncu No10 Studiıos’ta oyunculuk eğitimi almıştır.

Dizi sektörüne “Adını Sen Koy” dizisiyle adım atan oyuncu, bu dizide ikinci sezonda rol almış ve Şükran Teyzenin çok sevdiği yeğeni Zeliha’ya hayat vermiştir. Oyuncunun ikinci dizisi yine aynı yapımcılığa ait olan Yemin dizisi olmuştur.

Bu dizide ilk defa başrolde yer alacak olan oyuncu hakkında hazırladığımız bu yazının ardından oyuncunun başrolünde yer alacağı Yemin dizisi tanıtım fragmanı ile yazımızı sonlandırıyoruz. Güzel oyuncuya başarılar, yeni başlayacak diziye de bol reytingler diliyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Salamun alekum haýrlygünler arkadaşlar 10bölümü izledim ýemin dizisiniñ benim kalbimi kazandi reýhanjim i oýunçy çablanin hakaretini sâkin durp dinleýor ben onundeý durmam i dileklerimi ýoloýorum reýhana.

  2. Dizi cok guzal sevdim her gun izliyorus ama ozeti cok kullanylmis icinde ona sinirlenyorum har bolumde gecen bolumu tekrar goryorus sanki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu