Oyuncu Kadrosu

Yemin Emir Kim? Kanal 7 Yemin Dizisi Emir’in Gerçek Adı Yaşı

Kanal 7 ekranlarının merakla beklenen Karamel Yapım imzalı günlük dizisi Yemin dizisi erkek başrol oyuncusu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızda sizlerle.

Kanal 7 Yemin dizisi Emir karakteri dizinin ana karakteri olarak seyirciyle buluşacak. Zorluk nedir bilmeden yaşamış olan Emir’in birazcık uslanmasını isteyen babası oğlunun evlenerek uslanacağını düşünmektedir. Bakalım babasının bu hayali gerçek olacak mı? [pembebuton]Kanal 7 Yemin dizisi Reyhan [/pembebuton]için tıklayınız. 

Hep birlikte izleyeceğiz ancak Emir bu evliliğe hiç de razı değildir. Annesi yıllar önce vefat etmiş olan Reyhan ise verdiği sözü tutmak için hiç tanımadığı Emir ile evlenmeye razı olmuştur. Reyhan ne kadar sakinse Emir de o kadar asabidir. Özünde iyi olan Emir’in hayatına Reyhan’ın girmesiyle hayatında da yeni bir sayfa açılacak. 

Kanal 7 Yemin dizisi Emir’in gerçek adı ise Gökberk Demirci. Gökberk Demirci kim, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizide oynadı sorularının cevapları ile devam edelim.

1989, İzmit doğumlu olan genç oyuncu Adını Sen Koy dizisinde Kılıç karakterine hayat verecek. Oyuncuyu yakından tanıyacak olursak oyuncu aslen Adanalı. Karma Ring sporları yapan oyuncunun geçmişine baktığımızda oyuncunun çok iyi bir sporcu olduğunu görmemek imkansız. Sporcu kimliğinin dışında oyunculuğa da ilgili olunca küçük yaşta okullarında düzenlenen tiyatro oyunlarında rol almış olan oyuncu Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosunda rol almıştır.adını sen koy gökberk demirci resmiKılıç kullanma, ata binme gibi alanlarda da oldukça yetenekli olan oyuncu modellik de yapmıştır. Hatta Edoardo Delille (İtalyan Fotoğrafçı) için modellik yapan oyuncunun yer aldığı yapımlara bakacak olursak; Kanal D ekranlarının uzun yıllardır devam eden dizisi “Arka Sokaklar”, “Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam”, “Osmanlıda Derin Devlet”,” Demir Altı Gringo”, “Hayatımın Aşkı”,” Yıldızlar Da Kayar”.

Başarılı oyuncu son olarak “Malazgirt 1071” adlı sinema filminde Alparslan rolüne hayat vermiştir. Berkay adında bir kardeşi olan ancak onu bir motor kazasında kaybeden oyuncu, küçükken enerjik bir çocuk olduğunu dile getiriyor kendisiyle yapılan bir röportajda.

Bir arkadaşının arkadaşı vesilesi ile oyunculuk ile tanışmasını anlatırken her şeyin bir anda olduğunu dile getirmekte. Oyunculuk konusunda çocukken bile yetenekli olduğunu belirten oyuncu, bir anda sette görev almasının ardından eğitim de almaya karar vermiş. Demirci’nin Charlie adında bir kedisi var. Son olarak Adını Sen Koy dizisinde Kılıç karakterine hayat vermiş olan oyuncu hakkında paylaştığımız bilgilerin ardından merak edenler için oyuncu hakkında bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu