Dizi Haberi

Yeni Bir Ben Esra Kim? Ne İş Yapıyor? Kaç Yaşında?

Ekranların beğeniyle izlenen Yeni Bir Ben 46. bölümü ile ekranlara geldi. Bu hafta Azra’nın da kendi isteği üzerine gitmesinden dolayı iki yarışmacı dahil oldu.

Yeni Bir Ben 12 Kasım Pazartesi gelen Esra bu iki yarışmacıdan biri oldu. Peki Yeni Bir Ben Esra kim, kaç yaşında, ne iş yapıyor hakkında merak edilen detaylar yazımızda.

Yeni Bir Ben Esra Kimdir? 12 Kasım Yeni Bir Ben Puanlama

Raşit Bağzıbağlı, Tuvana Büyükçınar, Şebnem Dönmez’in değerlendirmesiyle ekranlara gelen Yeni Bir Ben 46. bölümü ile 12 Kasım Pazartesi günü ekranlara geldi. Yeni Bir Ben yeni yarışmacısı Esra bu hafta yarışmaya dahil olan yarışmacılardan bir tanesi. Yeni Bir Ben Esra hakkındaki bilgileri hemen sizleri meraklandırmadan paylaşalım.

Yarışmaya katılma isteğinin ardında yatan sebebi açıklarken mutlu olmak için geldiğini anlatırken artık aynaya baktığında da mutlu olmak istediğini söylüyor.

Özgüven sahibi olmak isteyen Esra 2 çocuk annesi.  Yarışma sonrasında  kadınlığımı hissedeceğimi biliyorum diyor. Daha önce bir günlük değişime tabi olan Esra Hanım 37 yaşında. Esra Hanımına ne gibi uygulamalar yapıldı bakalım: Yarışmacının ilk olarak kaşının şekli değiştiriliyor, sürpriz saç rengi ile saç değişikliği yapılıyor.yeni bir ben esra kim resmi Dudaklara dolgu yapılıyor, kırışıklıkları yok etme işlemi sonrasında gelen esra hakkında Selma pozitif bir enerji alamadığını söylerken Feride de özgüveni çok yüksek geldi ama biz neleri gördük diye eleştirdi. [pembebuton]Yeni Bir Ben Azra neden yok[/pembebuton] için tıklayınız. 

Günün kombini kurasında Fulya mavi renk, Selma kırmızı renk, Feride mor renk, Yağmur hardal renk, Esra gri renk kombini yapacak. Kombine uygun bir alışveriş yapan yarışmacılar günün sonunda kaç puan almış hep birlikte bakacak olursak;

Yeni Bir Ben 12 Kasım Puanlama (12.11.2018)- Pazartesi

Feride : 10

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan :4

Şebnem Dönmez’in verdiği puan :4

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan :2

Fulya : 12

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan:4

Şebnem Dönmez’in verdiği puan:4

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan:  4

Yağmur: 9

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan:3

Şebnem Dönmez’in verdiği puan:3

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan:3

Selma : 18

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan 6

Şebnem Dönmez’in verdiği puan 6

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan 6

Esra : 22

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan 6

Şebnem Dönmez’in verdiği puan 8

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan 8

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu