Dizi Haberi

Yeni Bir Ben Fulya Kim? Nereli? Kaç Yaşında? 29 Ekim Yeni Bir Ben

Kanal D ekranlarının sevilen moda programı Yeni Bir Ben 29 Ekim Pazartesi günü yeni bir haftaya merhaba dedi. Yeni Bir Ben yarışmasına bu gün gelen Fulya Sert oldu. Peki Yeni Bir Ben Fulya kim, kaç yaşında, hikayesi ne sorusunu sizlerle paylaştıktan sonra 29 Ekim Yeni Bir Ben puan duruma bakacağız.

Yeni Bir Ben 29 Ekim – Yeni Bir Ben Yarışması Fulya Kimdir?

Yeni bir haftaya merhaba denildi.  36. günü ile ekranlara gelen Yeni Bir Ben, yeni haftaya merhaba derken Nesrin’in olmayışı yarışmacılar tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Bu konuda yarışmacılardan yorumlarını paylaşması istendi.  Bir taraftan saygısızlık olarak değerlendirilirken bir taraftan da bir strateji mi uyguluyor dendi. Selma Hanım ise birinci olduğundan dolayı Nesrin’in çok sinirlendiğini hatta ağladığını bundan dolayı gittiğini dile getirdi.

Yeni Bir Ben yeni yarışmacı ise Fulya Sert. 42 yaşında, işletmeci, 17 yaşında oğlu ailesiyle yaşıyor. 17 sene evvel hem de hamile iken eşinden ayrılmış. Boşandığı eşi dövmeci imiş.

Annesi dövmeye karşı olduğu için bu evliliğe açıkcası pek sıcak bakmamış ama her şeye rağmen Fulya Hanım, 25 sonra evlenmiş. Anne ve babasının da boşanmış olduğunu dile getiren Fulya Hanım’ın babası Almanya’da. Anne babası ayrı olan yarışmacının babası kanser. Fulya Hanım babasına kızgın ama kanser olduğu için susmak zorunda hissettiğini söylüyor.yeni bir ben fulya kim resmiKardeşleri için türlü  fedakarlık  yapan Fulya Hanım, hamileyken ayrılmış. Bu süreci anlatırken  “Sevdiğim insanlardan kaçtım.” diyen yarışmacı zaman içerisinde sert bir mizaca sahip olmuş. Eşinden aldatma yüzünden ayrılmış olan Fulya Hanım dedesi anneannesi kollarında vefat etmiş olduğunu ama bu duyguyu sevdiğini kaybetmeyi tekrar yaşamanın çok acı verdiğini söylüyor.

Yarışmaya katılma sebebi olarak ise  kendini sorguladığını, işini bırakmış sürekli evde oturan biri olmak istemediğini, yarışmanın da konseptinde hem psikolog desteği hem koşuşturmaca yaşama bir şeyler katabilmenin olmasını beğendiğini söylüyor. Yarışmaya katıldım çünkü yeniden doğmak hem ruhani hem bedenen değişim istiyorum, katıldım güçlü yanım ortaya çıksın istiyorum dedi. Radyoda da çalıştığını ifade eden Fulya Hanım restorant işletmeciliği yapmış ama aynı iş yerinde çalıştığı adamla olmamak için işinden ayrılmış. Oğlunun isteği üzerine yarışmaya başvurmuş.

Gelelim bugünün konsepti vatka. 500 Tl bütçe ile yarışmacılar Maltape’de alışveriş yaptılar.

Yeni Bir Ben 29 Ekim Puanları (29.10.2018)

Azra : 25

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan 8

Şebnem Dönmez’in verdiği puan 9

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan 8

Fulya : 17

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan 2

Şebnem Dönmez’in verdiği puan 7

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan 8

Selma : 22

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan 8

Şebnem Dönmez’in verdiği puan 8

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan 6

Feride : 21

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan 6

Şebnem Dönmez’in verdiği puan 7

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan 8

Nesrin yerine ise stüdyonun psikologu olan Esra Hanım geldi. Günün birincisi ise Azra oldu. Esra Hanım Nesrin Hanım’ın psikolojik olarak desteğe ihtiyacının daha fazla olduğunu söyledi, grup terapilerinde terk etmesinden bahsetti. Gelişim için adım atmadığını belirten Esra Hanım, yarışmaya devam etmesinin uygun olmadığını söyledi. 

Yeni Bir Ben 29 Ekim Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu