Yeni Bir Ben Özlem Kim? Kaç Yaşında? 30 Ekim Salı Yeni Bir Ben Puanları

Ekranların sevilen moda programı Yeni Bir Ben kaldığı yerden devam ederken bu hafta Nesrin’in yerine bir yarışmacı dahil oldu. Kısaca bu hafta iki yarışmacı birden yarışmaya dahil oldu. Yeni Bir Ben Özlem hakkında merak edilen detaylar yazımızda sizleri bekliyor.

Yeni Bir Ben Özlem Kimdir? Hikayesi Ne? 

Yeni Bir Ben yarışmasına gelen Özlem Hanımı yakından tanıyalım. Özlem Kurt, 45 yaşında iki çocuğu var. Özlem Hanımın ilk evladından ilk torunu karaciğer kanseri teşhisi ile ameliyata girmiş. Öldü diye umudu kesmişler bir süre.

Kızıyla beraber tek başına yaşıyor. Oğlu Şırnakta askerlik yapmış ve her gün stresle geçmiş. Onlardan başka kimsem yok diyen Selma Hanım, eşinden 19 yıl evvel ayrılmış.

İkinci evliliğinden bahsederken dört tane evlat sahibi olduğunu anlatıyor. Evliliği için tesettüre girdiğini anlatırken bir anda kapı dışarı edilmiş.

Sebebini bilmeden ikinci evliliği bitmiş, annesiz büyümenin ne demek olduğunu bildiğimden onlara annelik etmeyi hayal ettim ama sebepsiz ayrıldım diye kendini ifade ediyor.yeni bir ben özlem kim resmi - Yeni Bir Ben Özlem Kim? Kaç Yaşında? 30 Ekim Salı Yeni Bir Ben PuanlarıYeniden doğmak için geldiğini ifade ediyor. 

Yeni Bir Ben 30 Ekim Puanları

Bu hafta yarışmaya dahil olan Fulya Hanımın hikayesini dinledikten sonra Feride de babasız evlat büyütmenin zorluklarından bahsedildi. Ardından Özlem Hanım’ın yaşadığı o büyük değişim süreci ile izleyici buluştu.

Saçtan, dişe, yüzden, kaşa kısaca tepeden tırnağa bir değişim sürecinin başladığı yarışmada en büyük desteklerden bir tanesi de psikolojik destek olacak.

Özlem Hanımın stüdyoya girmesinin ardından Özlem hanım o kadar değişmişti ki herkes acaba farklı biri mi geldi diye sordu. Özlem Hanım yarışmaya gelme sebebini ise daha güçlü bir kadın olmak, radyo ve televizyonculuk yaptığını ifade eden Özlem Hanım işinde de kendini yükseltmeyi düşünüyor.

Bu gün yarışmacıları alışveriş yeri Pendik. Yemek yapan kişi Selma olduğundan Selma alışverişte olmayacak. Selma bu gün soslu makarna, yoğurtlu kabak yapacak ve yarışmacıların da beğenmesini umuyor. Yarışmacılar ise “Kendine yakışan eteği seç” kombini için birbirinden güzel etekleri denediler.

Yeni Bir Ben 30 Ekim Puanlama (30.10.2018)

Azra : 17

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan : 5

Şebnem Dönmez’in verdiği puan : 6

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan : 6

Fulya : 15

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan: 5

Şebnem Dönmez’in verdiği puan: 6

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan: 4 

Özlem: 16

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan: 5

Şebnem Dönmez’in verdiği puan:6

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan: 5

Feride : 25

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan 8

Şebnem Dönmez’in verdiği puan 8

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan 9

Selma bu bölümde mutfakta yemek yaptığı için değerlendirmeye tabi olmadı.


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM