Yeni Bir Ben Yağmur Kim? Kaç Yaşında? Kaç Puan Aldı?

Kanal D ekranlarının sevilen moda ve yenilik programı Yeni Bir Ben yeni iki yarışmacı ile haftaya başladı. Yeni Bir Ben 12 Kasım Pazartesi günü gelen yarışmacılardan bir tanesi Yağmur oldu.

Peki Yeni Bir Ben Yağmur kim, kaç yaşında, ne iş yapıyor hakkında detaylar yazımızda sizleri bekliyor.

Yeni Bir Ben Yağmur Kimdir? 12 Kasım Yeni Bir Ben Puanları

Raşit Bağzıbağlı, Tuvana Büyükçınar, Şebnem Dönmez’in jüri koltuğunda oturduğu Yeni Bir Ben 46. bölümü ile 12 Kasım Pazartesi günü ekranlara geldi. Yeni Bir Ben yeni yarışmacısı Yağmur bu hafta yarışmaya dahil olan yarışmacılardan bir tanesi. Yeni Bir Ben Yağmur hakkındaki bilgileri hemen sizleri meraklandırmadan paylaşalım.

Yarışmaya katılma isteğinin ardında yatan sebebi açıklarken Yağmur eski beni istiyorum diye kendini ifade etti. Kendisi de aslında meslek olarak modaya uzak birisi olmayan yağmur Hanım, modelist ve 36 yaşında. Yağmur Hanıma uygulanan yenilemeden neler yapıldığına da kısaca değinecek olursak; önce kırışık yok etme, kaşı yukarı çekme işlemi sonrasında burnu kaldırma ve düzleştirme uygulandı. Yeni Bir Ben Fulya kimdir için tıklayınız. 

Son olarak saç rengi değiştirme ile yeni bir Yağmur ile yarışmacıların yanına çıkan Yağmur Hanım 12 Kasım konsepti için yapılan kurada yılın fenomen renklerinden hardal rengine uygun bir kombin yapılması istendi. Sarı rengi çok sevdiğini ve bu kurada hardal çıkmasına sevindiğini anlatan Yağmur alışveriş konusunda biraz sıkıntı yaşadı. yeni bir ben yağmur resmi

Günün kombini kurasında Fulya mavi renk, Selma kırmızı renk, Feride mor renk, Yağmur hardal renk, Esra gri renk kombini yapacak. Kombine uygun bir alışveriş yapan yarışmacılar günün sonunda kaç puan almış hep birlikte bakacak olursak;

Yeni Bir Ben 12 Kasım Puanlama (12.11.2018)- Pazartesi

Feride : 10

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan :4

Şebnem Dönmez’in verdiği puan :4

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan :2

Fulya : 12

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan:4

Şebnem Dönmez’in verdiği puan:4

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan:  4

Yağmur: 9

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan:3

Şebnem Dönmez’in verdiği puan:3

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan:3

Selma : 18

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan 6

Şebnem Dönmez’in verdiği puan 6

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan 6

Esra : 22

Raşit Bağzıbağlı’nın verdiği puan 6

Şebnem Dönmez’in verdiği puan 8

Tuvana Büyükçınar’ın verdiği puan 8

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın