Yeni Gelin 14 Ekimde 20. Bölümde Neler Olacak?

Başrollerinde Tolga Mendi ve Jessica May’in bulunduğu cumartesi günlerinin reyting rekortmeni Yeni Gelin her bölümüyle seyirciyi ekranlara kilitliyor. Yeni Gelin’in 14 Ekimde yayınlanacak olan bölümünde yine izleyici ekran başında gülmeye doyamayacak. Iste Yeni Gelin’in 14 Ekimde yayınlanacak olan bölümüyle ilgili detaylar…

Geçtiğimiz bölümde Gökhan eve yeni gelin getirdim diyerek herkesin özellikle de Afetin yüreğine taş düşürmüştü. Olayın bir şaka olduğunun ortaya çıkmasıyla her şey normale döndü. Ayse ise herkese kaynanalık dersi vermek adına Gökhan ve Afeti hiç yalnız birakmaz. Bir türlü hasret gönderemeyen Gökhan ve Afeti yatak odasında bile rahat bırakmayan Ayşe herkese kaynanalık nasıl yapılır göstereceğim diyerek Afete cektireceklerinin sinyalini verir. Kalender ağa ise erkek erkeğe denize gitmeyi teklif edince erkekler hanımlarını da yanlarına ister. Ayse ise durumu fark ettiği anda gelmeye kalksa da Kafanın sayesinde onu da atlatıp denize giderler.

Oldukça eğlenen grup denize gelen ve rahatsızlık veren içkili gençlerle kavgaya tutuşurlar. Karakolda sonlanan kavganin ardından herkes birbirini suçlar. Onları karakoldan tek çıkaracak isim Bellanin halasi avukat Asudedir. Ancak Asude ile Kamillanin arası bozuktur. Yine Bellanin babası Kamillayi ikna etmeyı dener. Konakta herkes ikna etmeyi deneyince başarı sağlanır. Oldukça güzel ve dikkat çekici olan Asude Öztürk Kalender Ağayı etkiler ve beraat eden grup mutludur. Bellayi özlediği için konakta kalmaya karar veren Asude konakta kıskançlık dolu bakışlara maruz kalmıştır. Asude kimdir için tıklayınız

Kamilla ise çılgına dönmüştür ancak konaktaki bütün beyler Asude’nin etrafında pervane olmuşlardır. Asude üç evli olan Kalender’in evlilik durumunu sorgulayınca Kalender onları zorunda kaldığından dolayı evine hanım diye aldığını resmi nikahı aşık olduğu kişiye resmi nikah yapacağını söyler. Kalender’in üç hanımı Asude için şırdan yaparken ağanın Asude’ye bakışlarını konuşurlarken Afet ve Nazgül onları daha da doldurur. Asiye ise aklını kullanıp Kalender’in bircik eşinin kendisi olduğunu Asude’ye göstermek için çabalar. Konakta her şeyinde rayında giderken Hazar’ın asker kaçağı olduğu için şikayet edildiğinden jandarma gelir. Biri şikayet etmiştir. Şikayet edeni bulma derdine düşen Kalender Ağa suçluyu aramaktadır. İhbarı yapan isim Asiyedir. Nedeni ise gelecek bölümde aydınlanacaktır.

Yeni Gelin 14 Ekim’de  ise Kalender Ağa Hazar’ın asker kaçağı olduğunu jandarmaya söyleyeni bulmak için büyük bir çaba içindedir. Ve sonunda o kişiyi bulur. Asiye ihbar eden kişidir. Kalender Ağa Asiye’ye sinirlenir. Şirin kendisini seven Ferhat ve Baran arasında kalsa da Baran’ın oyunları nedeniyle Ferhat’ın tavırlarından rahatsız Şirin Baran’ın oyunlarını öğrendiğinde neler yapacak merak konusudur.  Baran yine oyunlarla Şirin’in yamacındadır. Dilan ise Ferhat’ı kendine çekme çabası içindedir. Asude’nin gerçek niyeti ortaya çıkınca Bella işe el atıp onu konaktan uzaklaştırmak için çabalar.

Yeni Gelin 14 Ekim Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın