Yeni Gelin 22. Bölüm Fragmanı 28 Ekim Özeti – Kalender’in Başı Belada

Jessica May’in Bella adında gelini canlandırdığı Yeni Gelin her hafta reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmıyor. Konağa yeni gelen Asude ile konak iyiden iyiye karışırken Kalender Ağa’nın başı büyük beladadır. Yeni Gelin’in 28 Ekim’de yayınlanacak olan 22. bölümünde yaşanacaklar haberimizin devamında…

Yeni Gelin 28 Ekim Özeti

Bella’nın güzel halası karakoldan Kalender’i çıkarmıştı. Bu vesile ile konağa yeni gelen Asude Kalender Ağa’nın dikkatini hem güzelliği hem de konuşmalarıyla çekmekte. Kalender Ağa ise diğer üç karısını bırakıp Asude’ye kendini en hoş haliyle göstermeye çalışmaktadır. Kalender’in üç eşi geçtiğimiz bölümde Asude’ye rol yaparlar, Kalender’in kendini dövdüklerinin resmi nikahlarının olmadığını söylediler. Üzerine Bella da halası ile konuşunca Asude bittin sen Kalender Ağa diyerek çıkmıştı. Kalender’in üç eşi onun gidişine sevinmişlerdi. 

28 Ekim’de yayınlanacak olan 22. bölümünde ise Asude Kalender Ağaya görürsünüz siz, çok pişman olacaksınız diyerek sinirle meydan okurken Kalender hem hayran hem de olanlardan habersiz bir şekilde ona bakmaktadır. Kalender ağa arkasından dönenleri sormak için herkesi toplar. Bella tam anlatacakken Nazgül onu durdurur. Kalender’in gözünden bu durum kaçmaz ve onu uyarır. Ayşe ise yaptıklarından pişman olurken Asiye ise bu kadar sinirlenmesini beklemediğini söyler.

Kamilla ise Kalender’in üç eşine o gelmeden kaçmalarını söyler. Kalender ise mutlu mutlu dünürüyle arabadadır. Ferhat ise Şirinle konuşmak istediğini söyler ancak bir sonuç alamaz. Baransa fırsattan istifade Şirin’e sürpriz yapar kırmızı gül yapraklarını başından döker. Ancak Şirin ona da sinir olur. Afet Bella’nın her şeyi anlattığını söyleyince kaynanalardan dayak yer. Dilan ise Ferhat’ın üzgün halini görüp gözlerini açmasını ve etrafını görmesini söyler. Asude ise tüm feministleri toplar ve konağı basar. 

Yeni Gelin 28 Ekim Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın