Yeni Gelin 7 Ekim Cumartesi Yeni Bölümde Gülmeye Devam

Süreç Film Yapımı yönetmen koltuğunda Tülay Kocatürk’ün yer aldığı senaryosunu ise Ersoy Güler’in kaleme aldığı Yeni Gelin yeni sezonda izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Yeni Gelin’in 7 Ekim’de yayınlanacak olan bölümünde yine seyirciyi bol kahkahalı bir bölüm beklemekte. İşte gelecek bölümle ilgili detaylar…

Yeni sezona bomba gibi başlayan dizi Yeni Gelin’de olaylar bitmiyor.  Gelecek bölümde yaşanacaklardan önce geçtiğimiz bölümde neler yaşanmıştı kısaca bir göz atacak olursak gelecek bölümleri anlamamız daha da kolaylaşacaktır. Bozoklar Adana’ya dönmesiyle olaylar başlamıştı. Müsellim oldukça şaşırtıcı bir karşılamayla karşılasa da problem çözülür. Bella’nın mide bulantısı hamile olduğu algısına sebep olur. Nazgül herkese haberi iletir.

Bella ve Hazar soluğu hastanede alır. Hamile değildir ancak her an hamile kalabilecektir. Zira hastalığı iyileşmiştir. Bu mutlu haber konakta sevinç yaratırken Hazar ve Bella çocuk çalışmalarına başlarlar. Konağa gelen ve Kalender Ağa’nın sakladığı Baran konakta problemler çıkarmaya başlamıştır. Konakta bir aşk üçgeni bizleri beklemektedir.  Şirin’in peşinde olan Baran ve Ferhat adeta yarış içindedirler. Türkmen Hala’ya bir talip olması onu çok mutlu eder. Ummalı çalışma sonunda her yer hazırdır. Katar Arap Şeyhi gelir ancak damat adayının kim olduğu ilk başta anlaşılamaz. İşin gerçeği ortaya çıkınca hala şok olur. Çünkü gelen damat adayı Şirin’e taliptir. Gökhan sonunda konağa gelir ama yanında Fatıma adında yeni gelinle. Yeni Gelin 7 Ekim’de yayınlanacak olan bölümünde ise Gökhan’ın eşi canına kıymaya çalışır. Zira uzun süredir beklediği Gökhan’ı gelmiştir ama başka bir kadınla beraber. Ayşe yaşananlardan dolayı fenalaşır. Türkmen Hala hala Şirin’e kızgındır. Baran ise yine iş başındadır. Konakta oluşan Ferhat, Şirin ve Baran aşk üçgeninde yeni gelişmeler bizleri beklemekte. Bella ise Hazar ile çocuk için çabalamakta. Gökhan’ın eşi canına kıymasına engel oldukları için konakta başına toplanan herkesin içinde havaya ateş eder. Üzünütüsü her halinden bellidir. Bakalım bu durum nasıl sonuçlanacak izleyip göreceğiz.

Yeni Gelin 7 Ekim Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin 7 Ekim Cumartesi Yeni Bölümde Gülmeye Devam (1 Yorum)