Yeni Gelin Dizisi Konağın Yeni Gelini Asude Kimdir? İşte Ayrıntılar

Show Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Yeni Gelin geçtiğimiz hafta yeni bir yüzü daha diziye dahil etti. Askerden dönen Gökhan, herkesi şok eden bir kararla yanında yeni gelin diye tabir ettiği Fatma’yı getirmiştir. Ajanstan ayarladığı Fatma ile şaka yaparken diziye Asude karakteri de dahil olur. İşte merak edilen Asudenin gerçek adı, hangi dizilerde rol aldığı gibi pek çok detay haberimizin devamında…

Yeni Gelin Arzu Yanardağ Kimdir?

Yeni Gelin’in yeni gelini Fatma’ya hayat veren isim Arzu Yanardağ. 31 Ağustos 1977 tarihinde kültür başkentimizi olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. 1997 yılında dizi sektörüne Kanal D’nin unutulmaz dizisi Unutabilsem ile giriş yapan güzel oyuncu, daha sonra Küçük Gelin, Galip Derviş, Gölgedekiler, Kalp Ağrısı, Aklın Başına Gelsin, Zülfikar ve Beşinci Boyut gibi yapımlarda da başarı listesine yenilerini eklemiştir. Uzun süredir ekranlarda seyircinin özlediği isimlerden olan Arzu Yanardağ konağın yeni gelini Fatma olarak dizide adından söz ettirecek bir isim.

Yeni Gelin Asude Kimdir?

Afet’in yollarını gözlediği, hasretiyle yandığı eşi Gökhan eve sürpriz bir şekilde gelir. Gelişi konağı mutlu etse de Gökhan’ın sürprizi bitmemiştir. Yanında bulunan Fatma’yı yeni gelin olarak tanıtır. Kuma mı sorusuna ise hayır yeni gelin cevabı gelince başta Afet olmak üzere herkes şok olur. Yıkılan Afet bakalım Gökhan’ın bu şakasının ardından konağa ikinci olarak dahil olan isim Asude. Konakta kıskançlığa neden olacak Asude konağı kasıp kavuracak. Karakola düşen ekibi kurtaran başarılı avukat Asude, Bellanın halasıdır. 

Arzu Yanardağ Fotoğrafları

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın