Yeni Gelin Esmeralda Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Yeni Gelin Esmeralda kimdir? Gerçek adı nedir? Boyu-kilosu kaç? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bütün bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

Yeni Gelin Dizisi Esmeralda Kimdir?

Yeni Gelin dizisinde Esmeralda, şirkette çalışmaya başlayan oldukça etkileyici bir güzelliğe sahip olan, yabancı bir ülkeden gelmiş olan biridir. Şirkette güzelliği ile herkesin ağzını açık bıraktıran Esmeralda gözüne Hazar’ı kestirir. Dolayısıyla da Bella’nın en büyük düşmanı haline gelir. Bella onu Hazar’dan uzak tutmak için personel müdürü olarak holdingte çalışmaya başlar. Esmeralda’nın Hazar’ı etkilemek için attığı her adımda onu uzaklaştırmak için adımlar atar. Esmeralda’yı Hazar’a yönlendiren isim ise Kamilla’dan başkası değildir. İlerleyen dakikalarda ise Bella Esmeralda ve Hazar’ı öyle bir durumda yakalayacaktır ki Hazar’a güveni sarsılacaktır. Peki Esmeralda’nın gerçek adı ne?

Yeni Gelin Esmeralda’nın gerçek adı Eda Kandulu. Kıbrıslı olan oyuncu ayrıca modellik de yapmaktadır. 1988 doğumlu olan oyuncunun burcu balıktır. Daha önce Nezire adlı filmde yer almıştır. 1,68 boyunda ve 54 kilodur. Doğu Akdeniz Üniversitesi Rekreasyon Yönetmenliği Bölümü mezunudur. İlk kamera karşısına çıktığı dizi Muhteşem Yüzyıl dizisidir. Daha önce Bahadır Tatlıöz’ün Mahşer adlı klibinde ve albüm kapağında yer almıştır.

İstanbul’a geldiğinden beri öğrendiği en önemli şeyin sabır olduğunu söyleyen oyuncunun oyunculuk konusunda koçluğunu üstlenen isim ise şimdilerde Fox Tv ekranlarından yayınlanan Savaşçı dizisinde Temo karakterine hayat veren Burak Sarımola. Başarısında Burak Sarımola ‘nın çok emeği olduğunu söylüyor. Burak Sarımola’nın ailesiyle de görüştüğünü eşini de çok sevdiğini de dile getiriyor.

Fotomodellik da yapmakta olan Eda Kandulu’nun yer aldığı kısa filmlerden olan Bekleyiş’teki oyunculuğunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Eda Kandulu’nun yer aldığı Bahadır Tatlıöz’ün Mahşer adlı klibi. Bahadır Öz hem bu klibi yönetti hem de şarkısını seslendirdi. Bu klip konusunda da Bahadır Tatlıöz’ü çok başarılı bulduğunu ve kendisine çok yardımcı olduğunu dile getiren oyuncun yer aldığı film gibi olan işte o klip:

Eda Kandulu’nun kendini detaylı bir şekilde anlattığı videoyu da sizlerle paylaşmak istedik. İşte o video:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeni Gelin Esmeralda Kimdir? Gerçek Adı Nedir? (1 Yorum)