Yeni Gelin

Yeni Gelin Gülistan Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Yeni Gelin dizisi Gülistan kimdir? Gülistan’ın gerçek adı nedir? Nerelidir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

nazlıhan başak resmi 3

Yeni Gelin Dizisi Gülistan Kimdir? 

Show Tv ekranlarının Cumartesi günleri seyirciyi kahkahaya boğan dizisi Yeni Gelin oyuncu kadrosuna yenileri eklenmeye devam ediyor. Kalender Ağa’nın yıllardır varlığından bile haberinin olmadığı bir kardeşi vardır: İskender. İskender ise zengin bir aileden olduğunu bile bilmeden hayatın bütün zorluklarını görmüş biridir. Yeri gelir hamallık yapar yeri gelir bulaşık yıkar ama evine ekmek getirmenin bir yolunu bulur. Bir anda varlığını öğrendiği ailenin bir üyesi olan İskender yaşadığı zorlukları abisi Kalender’e anlatır. İskender ve eşi Gülistan artık konağın üyelerindendir. Gülistan oldukça can yakın biridir ve dans etmeyi çok sevmektedir. Özellikle romen dansları ile konaktakilerin dikkatini çekmektedir. Peki Gülistan’ın gerçek adı nedir?

nazlıhan başak resmi 2

Yeni Gelin Gülistan’ın gerçek adı Nazlıhan Başak İlhan. 1981, İstanbul doğumlu olan başarılı oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Ve Şan Bölümü mezunudur. Henüz üniversite öğrencisi iken oyunculuk konusunda yılların deneyimine sahip olan Levent Kırca, Haldun Dormen, Ayla Algan gibi ünlü isimlerden oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Hem müziğe hem de oyunculuğa olan ilgisi olan oyuncu sadece oyunculukta değil şarkı söyleme konusunda da ustadır.

Uluslararası İskenderiye Akdeniz Şarkı Yarışması’nda katılan pek çok şarkıcıyı geride bırakarak dünya ikincisi olmayı başarmıştır. Sezen Aksu, Nilüfer, Ajda Pekkan, Yaşar, Deniz Seki gibi meşhur sanatçılarla beraber back vokal olarak çalışmıştır. Daha önce Aşk Yeniden adlı dizide Dilber karakterine hayat vermiştir. Gelin hep beraber bir de Nazlıhan Başak İlhan’ın sesinden bir şarkı dinleyelim:

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu