Oyuncu Kadrosu

Yeni Hayat Bekir Kim? Adem’in Arkadaşı

Adem’in işi alınması konusunda en önemli isim olan Bekir, Adem’in okuldan arkadaşıdır. Yeni Hayat Bekir kim hakkında merak edilenler yazımızda sizlerle.

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Yeni Hayat dizisinde en önemli rollerden bir tanesi de Timur Bey’in en güvendiği adamı olan Bekir’dir. Adem ile Bekir Harbiye’de beraber okurlarken Bekir okulu bırakmıştır. Adem ile taban tabana zıt karakterlere sahip olsalar da çok iyi anlaşırlar. Timur Bey Yasemin için koruma ararken Bekir ona Adem’den bahseder. Bekir Adem’e güvenini dile getirir.

Yeni Hayat Bekir Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Aziz Caner İnan Yeni Hayat dizisinde Bekir karakterine hayat vermektedir. 1 Haziran 1985 yılında  hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu, 34 yaşındadır. İkizler burçlu olan oyuncu, ilk olarak tiyatro eğitimleri alıp bu yola sahnenin tozunu yutarak başlayan kişilerden diyebilirim.aziz caner inan resmi

2012 yılında “Rosencrantz ve Guildenstern Öldüler” isimli oyun ile bu sektöre adım atan Aziz Caner İnan, bu zaman kadar kayıtlara geçen 10 adet oyunda yer aldı. Bunlardan iki tanesi hala sahnede oynamaya devam eden oyunlar olduğunu ayrıca söylemem gerek.aziz caner inan resmi

2014 yılında “Garip” isimli kısa film de oynadığı “Veysel” karakteri ile ilk kez kamera karşısında yer almıştır. Son olarak “Her Yerde Sen” dizisinde rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu