Oyuncu Kadrosu

Yeni Hayat Berna Kim? Özgür’ün Eşi

26 Mart’ta başlayacakken coronavirüs nedeniyle başlam tarihi ertelenen Yeni Hayat dizisinde ilk kez bir dizide rol alacak olan bir oyuncu da var. Yeni Hayat Berna rolüyle izleyeceğimiz oyuncu hakkında detayları sizler için derledik.

Yeni Hayat dizisinde Timur’un sağ kolu olan ama onu kıskanıp onun yerine geçme hayalinde olan Özgür Berna ile evlidir. Güzelliğiyle Özgür’ün eşi Berna da rahatına düşkün birdir. Sürekli bakımlı görünmek isteyen Berna etrafındakilere de hava atmayı sever.

Yeni Hayat dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında her Perşembe ekranda olacak.

Yeni Hayat Berna Gerçek Adı Hayatı

Övül Özbay Yeni Hayat dizisinde Özgür’ün eşi Berna karakterine hayat verecek. ovul ozbay resmiSpiker olarak tanınan güzel oyuncu ilk kez bir dizide rol alacaktır. Oyunculuğu merak konusu olan Övül Özbay kimdir sorusu ile devam edelim.

Övül Özbay Kimdir? Nerelidir? Yaşı

1990 yılında İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu İzmir Ekonomi Bölümü mezunudur. 168 cm boyunda olan güzel oyuncu 51 kg ağırlığındadır.ovul ozbay resmi

Milli Piyango Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra hem Ekonomi Bölümünde hem de Mütercimtercümanlık Bölümünde eğitim alan Özbay, “BeIN Sports” da sunucu olarak yer almıştır.

Muhabirlik deneyimi olan oyuncu ilk kez bir dizide rol alacaktır. Güzel oyuncuya şimdiden başarılar diler yeni projelerde de görmek isteriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu