Oyuncu Kadrosu

Yeni Hayat Fatih Kim? Yasemin’in Şoförü

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Yeni Hayat çok yakında ekranda olacak. Başlama tarihi koronavirüs nedeniyle ertelenen dizide Yasemin’in şoförü Fatih rolü hakkında detaylar yazımızda sizlerle. Yeni Hayat fatih kim işte cevabı!

Yasemin’in şoförü olan fatih oldukça güvenilir biridir. He keza öyle biri olmasa Timur Bey onu asla işe almazdı. İyi niyetli halleriyle dikkat çeken Fatih, Fatma’ya aşıktır. Mahalleden tanıdığı olan Fatma için yapmayacağı şey yoktur.

Yasemin’in de mahalleden tanıdığı olan Fatih, işe en muhtaç olduğu anda Yasemin’in onu işe almasıyla havalara uçmuştur. Bu nedenle de Yasemin’in bir dediğini iki etmez.

 Yeni Hayat Fatih Gerçek Adı Yaşı

Furkan Kalabalık Yeni Hayat dizisinde Fatih karakterine hayat vermektedir. 1993 doğumlu olan Kalabalık daha önce Star Tv’nin sevilen dizisi “İstanbullu Gelin” dizisinde rol almıştır. Rol aldığı bir diğer yapım ise TRT1 ekranlarında yayınlanmış olan “Dudullu Postası” adlı dizidir. furkan kalabalık resmi

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu daha önce Rocco, Eti Crax, Avea, Lipton, KFC reklamlarında rol almıştır. “Hayvan Çiftliği” “Cadı Kazanı” adlı tiyatro oyunlarında rol almış olan Kalabalık, “”Ailemle Tanış”, “Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok” adlı sinema filmlerinde yer almıştır.

Oyuncu ICON Talent Management cast ajansına bağlı olarak çalışmakta. Oyuncu sosyal medyada da vineleriyle meşhur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu