Oyuncu Kadrosu

Yeni Hayat Gökçe Kim? Timur’un Kızı

Timur’un kızı olan Gökçe şımarık ve bildiğini hiç düşünmeden söyleyebilen bir kızdır. İşte Yeni Hayat gökçe kim hakkında merak ettiklerinizin yanıtları!

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Yeni Hayat dizisinde Yasemin’in eşi olan Timur belalı tiplerle uğraşmak zorunda kalır. Eski eşini de kaybeden Timur hem kızını hem de yeni eşi Yasemin’i uçan kuştan kıskanır ve korumak ister. Babasının bu halleri her ne kadar Gökçe’yi rahatsız etse de buna katlanmak zorundadır.

Gökçe Yeni Hayat dizisinde en çok kızacağımız rollerden biri olacak. Şımarık halleri nedeniyle çok kızacağımız Gökçe sonunda ne olursa olsun kim kırılırsa kırılsın aklından geçeni yapar, söyler. Yasemin’e koruma olarak gelen Adem de dikkatini çeker. Ona hislerini fark eden Yasemin Adem’in evli ve çocuklu olduğunu söyleyip vazgeçmesini ister ama Gökçe bu! İşin sonunda Yasemin Adem’e aşık olunca kızılca kıyamet kopar.

Yeni Hayat Gökçe Gerçek Adı Yaşı

İpek Filiz Yazıcı Yeni Hayat dizisinde Gökçe karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Elimi Bırakma” dizisinde rol almıştır. “Kayıtdışı” dizisinde Tuğba karakterine hayat vermiş olan oyuncu 2001 doğumlu. 2016 yılında sektöre adım atan oyuncu reklam filmlerinde rol almıştır.ipek filiz yazici resmi

Çokokrem, LC Waikiki reklamlarında rol almış olan oyuncu Babam ve Ailesi dizisi ile dizi sektörüne de adım atmıştır.ipek filiz yazici resmi

Daha sonra Blu Tv’de yayınlanmış olan Büyük Günahlar dizisinde rol almıştır. İstanbul doğumlu olan güzel oyuncunun boyu 1,63 cm, kilosu 50 kg dır. “Elimi Bırakma” dizisinde Ceyda rolüyle ekranlara gelen oyuncu “Love 101” adlı yapımda rol almıştır. Güzel oyuncu Yeni Hayat dizisinde Gökçe rolüyle de adından söz ettirecek biri. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu