Dizi Haberi

Yeni Hayat Hangi Gün Yayınlanacak Netleşti!

Kanal D dizilerinden Yeni Hayat dizisinin hangi gün yayınlanacağı netlik kazandı. İşte Yeni Hayat hangi gün yayınlanacak sorusunun yanıtı!

Karga Seven Pictures yapımı Yeni Hayat dizisi fragmanlarıyla dikkat çekmişti. Yayın tarihi bile netleşen dizi koronavirüs süreci nedeniyle başlamadı. Birkaç bölümü çekilen dizinin bu kararı diziyi heyecanla bekleyenleri üzse de dizinin geleceği açısından çok doğru bir hamle oldu diyebiliriz. Zira reyting kurbanı olup başlayıp bitmesi sevenlerini daha da üzecek bir haber olurdu. yeni hayat hangi gun resmi

17 Temmuz itibariyle çekimlere kaldığı yerden devam eden ekip dizinin başlayacağı tarihi iple çekerken seyirci de Yeni Hayat hangi gün yayınlanacak diye sorguladı. İşte net yanıt!

Yeni Hayat Ne Zaman? Hangi Kanalda?

Serkan Çayoğlu, Nilperi Şahinkaya, Melisa Aslı Pamuk gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Kanal D dizisi Yeni Hayat, Pazartesi günü ekranlarda olacak.

“zalim İstanbul” dizisinin final kararının ardından boş kalan Pazartesi günü ekranlara gelecek olan Yeni Hayat dizisinin rakibi ise “Gençliğim Eyvah” dizisi olacak.

Eşini mafya üyelerinin öldürmesinin ardından yeniden evlenen Timur’un başı yeniden derttedir. Yeni eşinin de öldürülme korkusu nedeniyle yeni bir koruma alan Timur’un seçtiği kişi Adem olur. Adem evladı ve eşini çok seven biridir ancak korumalığını yaptığı Yasemin’in ona ilgi duyması ile dengeler bir anda değişir.

Yeni Hayat her Pazartesi Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu