Oyuncu Kadrosu

Yeni Hayat Kunduzi Kim? Mafya Babası

Kanal D ekranlarında yakında başlayacak olan Yeni Hayat dizisinde Timur’un karısı Yasemin’i ölümle tehdit eden mafya babası Kunduzi herkesin korkudan titrediği bir adamdır. İşte Yeni Hayat Kunduzi hakkında merak edilen tüm detaylar!

Tayanç Ayaydın’ın canlandırdığı Timur karakteri zengin biridir ama bunun en büyük nedeni kötü işlere bulaşmış olmasıdır. tabi bu kötü işler beraberinde hayatında da kötü anların yaşanmasına neden olmuştur. İlk eşini kaybeden Timur gözü gibi koruduğu Yasemin’in ölüm tehdidi almasıyla eli ayağına dolanmış ve ona en güvenilir diyebileceği bir koruma ayarlamak için çabalamıştır.

Adem’i bu işe almasıyla Kunduzi’nin ilk hedeflerinden biri Adem olmuştur. Yasemin’i koruma konusunda oldukça başarılı olan Adem’in karşısında duran Kunduzi’nin asıl amacı paradır. Ama Timur servetini kimseyle paylaşmaya yanaşmaz. Kunduzi herkesin korktuğu, kimsenin gerçek adını dahi bilmediği namı değer bir mafyadır. Başta kimse önemsemese de dizide en kötü karakter olarak bizlerin karşısında olacak.

Yeni Hayat Kunduzi Gerçek Adı Hayatı

Nebil Sayın Yeni Hayat dizisinde kötü adam Kunduzi olarak karşımızda olacak. Son olarak “Ramo” dizisinde rol almış olan oyuncu,  “Çukur” dizisiyle fenomen olmuştur. Dizide Berber Muhittin olarak seyirciden tam not almıştır.

nebil sayin resmi

1971 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu, 189 cm boyunda ve 79 kg ağırlığındadır. Aslen Mardinlidir.  Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Nebil Sayın, “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir.nebil sayın resmi

“Suskunlar”, “Hayat Yokuşu”, “Aşk Emek Hayaller”, “İntikam” adlı yapımlarda rol alan oyuncu “İçerde” dizisiyle ilk çıkışını yapmıştır. Ardından “Çukur” dizisiyle herkes tarafından tanınmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu