Oyuncu Kadrosu

Yeni Hayat Timur Kim? Yasemin’in Eşi

Yeni Hayat Timur kim dizi başlamadan merak edilenler arasına girmeyi başardı.  Timur karakteri nasıl biri, hangi ünlü oyuncu Timur karakterine hayat veriyor diyorsanız doğru yerdesiniz.

Timur oldukça varlıklı bir adamdır. Herkesin saygı duyduğu Timur, aslında kazandığı parayı illgeal yollardan kazanır. Bunun acısını da hayatıyla ödemek üzeredir.

Karısının bu nedenle vefat etmesi üzerine ikinci evliliğini Yasemin ile yapar. Yasemin’in onu çok sevmediğini bilmesine rağmen onu korkutarak kendine bağlamıştır. Yasemin’in ölüm tehdidi alması üzerine Adem’i koruma olarak işe alır.

Yeni Hayat Timur Gerçek Adı Hayatı

Tayanç Ayaydın Yeni Hayat dizisinde zengin bir iş adamı olan Timur karakteri ile seyirciden tam not alıyor. Tayaç Ayaydın kimdi gelin hatırlayalım. “Sakarya Fırat” dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu 1979 doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu “Hayat Şarkısı” dizisinde de adından söz ettirmiştir.

tayanc ayaydin resmi

Son olarak “Kırgın Çiçekler” dizisinde Ejder karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu 2015 yılında Sally Ghalayini ile evlenmiştir. 181 cm boyunda olan Ayaydın, 76 kg ağırlığındadır.tayanc ayaydin resmi

Rol aldığı diğer yapımlardan bazıları; “Atiye”, “Pazar Bir Ticaret Masalı” “sıla”, “Koyu Kırmızı”. Son olarak “Tek Yürek” dizisinde buz hokeyi takımının koçu olarak ekranlara gelmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu