Oyuncu Kadrosu

Yeni Hayat Yasemin Kim? Timur’un Eşi

Yeni Hayat Yasemin karakteri Timur’un eşidir. Güzelliğiyle hafızalarımıza yer edecek olan Yasemin hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Yeni Hayat dizisinde Yasemin genç ve güzel bir kadındır. Fakir bir ailede yetişmiş olan Yasemin, Timur ile evlenince hayatında zorluk nedir bilmeyeceğim diye düşünür. Oysa ki zengin bir adam olan Timur’un başındaki tüm belalar Yasemin için de sıkıntı olur.

Ölümle burun buruna geldiği anlar olur. Timur zaten eski eşini bu nedenle kaybettiği için Yasemin’i de pamuklara sarıp sarmalamak ister adeta. Ona koruma ayarlarken de aynı titizliği gösterir. Adem onun için güvenilirdir ama eşi ona bakar diye de içten içe bir güvensizliği vardır. Yasemin ise her ne kadar Adem’i sevmediğini söylese de Gökçe’nin radarına takılan Adem’e gün geçtikçe daha da bağlanır.

Yeni Hayat Yasemin Gerçek Adı Yaşı Oynadığı Diziler

Melisa Aslı Pamuk Yeni Hayat dizisinde Yasemin karakterine hayat vermektedir. Nisan 1991 yılında Hollanda da hayata gözlerini çana güzel oyuncu Melisa koç burcudur. 1.76 boyunda ve 58 kg ağırlığında olan oyuncu Cem Tatlıtuğ oyunculu ajansına kayıtlıdır.melisa asli pamuk resmi

2011 yılında Miss Turkey birincisi olan Melisa Best model yarışmasında gelecek vaad eden olarak seçilmiştir. (2009)Beş dil konuşabilen Melisa Aslı Pamuk, lisans eğitimini Amsterdam da almıştır. İlk kez kamera karşısına 2012 yılında “Yer Gök Aşk” adlı dizide Sevda karakteri ile karşımıza çıkmıştı.melisa asli pamuk resmi

İlk sinema filmi deneyimi ise yine aynı yıl “G.D.O Kara Kedi” isimli sinema filminde Elmas’ı canlandırmıştı. Asla Vazgeçme sinema filminde ve Her Sevda Bir veda dizisinde de rol aldıktan sonra adını duyurması ve popüler bir oyuncu olmasına oldukça katkı sağlayan “Kurt Seyit Ve Şura” isimli dizide Ayşe olarak adını duyurmayı başardı.

2014 yılında yayınlanan ve o dönem oldukça popüler bir dizi haline gelen “Ulan İstanbul” isimli dizide Zeynep karakterini canlandırmıştı. “Çarpışma” dizisinde Cemre karakterini canlandırmadan önce Kara Sevda dizisinde Asu rolünü başarı ile oynamıştı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu