Oyuncu Kadrosu

Yeni İstanbul Derin Kim? Gerçek Adı Yaşı

Yeni İstanbul Derin karakteri bakın kim çıktı! Show Tv ekranlarının yeni sezon dizilerinden biri olan Yeni İstanbul dizisinin güzel oyuncusu bakın hangi dizilerde de rol almış!

Q3 Medya yapımı Show Tv ekranlarının yeni sezon projelerinden biri de Yeni İstanbul dizisi. “New Amsterdam” adlı Amerikan dizisinden uyarlanan Yeni İstanbul dizisinde Derin, Acil Tıp Teknisyeni olarak seyirci karşısına çıkacak.

yeni istanbul derin resmiAras ile üniversiteden arkadaş olan Derin, çocukluğu tramvalarla geçmiş bir kızdır. Aras ile arkadaşlığı zaman içinde büyük bir aşka dönüşecektir.

Yeni İstanbul Derin Gerçek Adı Dizileri

Hande Doğandemir Yeni İstanbul dizisinde Derin karakterine hayat vermektedir. Son olarak “49” adlı sinema filminde rol alan oyuncu 22 Kasım 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir.hande doğandemir resmi

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji mezunu olan Doğandemir, “Annemizi Saklarken” adlı dizide de başrolde yer almıştır.

Kamera karşısına 2009 yılında “Kahramanlar” adlı dizi ile ilk kez çıkmıştır. 2014 yılında “Bana Masal Anlat” adlı sinema filminde “Ayperi” karakterini canlandırmış olan oyuncu, 2016 yılında “Hayatımın Aşkı” Gökçe karakteri ile ekranlara gelmiştir.

2017 yılında “Kaybedenler Kulübü Yolda” sinema filminde rol almış olan Doğandemir, “Yüzleşme” ve “Can Kırıkları” dizilerinde de başrolde oynamıştır.

“Kırmızı Oda” dizisine Nesrin rolüyle konuk olan güzel oyuncu “Hükümsüz” dizisinin Filiz’i olarak da adından söz ettirmiştir. Yeni sezonda ise Yeni İstanbul Derin karakteriyle ekranlara gelecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu