Oyuncu Kadrosu

Yetiş Zeynep Beril Kimdir? Evin Annesi

Yetiş Zeynep Beril kimdir Exxen izleyicisinin merak ettiklerinden bir tanesi oldu. İşte Yetiş Zeynep Beril bakın kimmiş, hangi dizide rol almış!

Yetiş Zeynep Dizisi Beril Kim?

Exxen dizilerinden biri olan Yetiş Zeynep dizisinde en dikkat çeken karakterlerden biri de evin annesi olan Beril. Beril, Zeynep’e evde kalması konusunda en büyük desteği veren isim.yetis zeynep beril resmi

Çok ünlü bir modacı olan Beril, Türkiye çapında tanınan bir modacıdır. Zeynep’in bakıcı olmasını çok ister.

Yetiş Zeynep Beril Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ece Dizdar Yetiş Zeynep dizisinde Beril karakterine hayat vermektedir. Son olarak Kanal D ekranlarında Salı akşamları yayınlanan “Hekimoğlu” dizisinde Ayça adında bir hastaya hayat veren oyuncu tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

23 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan güzel oyuncu uzun süredir ekranlardan uzaktadır. ece dizdar resmi

Belçika’da oyunculuk eğitimi almıştır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Dizdar, Londra’da da oyunculuk eğitimi almıştır. “En Son Babalar Duyar” dizisiyle sektöre adım atan oyuncu, “Esir Şehrin Gözyaşları”, “Karakol”, “Güneşi Beklerken”, “Beş Kardeş”, “Şubat”, “Arkadaşlar İyidir” yapımlarında rol almıştır.

2019 yılında “Küçük Şeyler” adlı sinema filminde rol alan oyuncu, “Siyah Beyaz Aşk” dizisinde İdil karakterine hayat vermiştir. “Alef” dizisinde de rol almış olan oyuncu “Görünen Adam”, “Fi” dizilerinde de rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu