Oyuncu

Yılmaz Bayraktar Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Yılmaz Bayraktar kimdir, nereli, hangi dizilerde oynadı sorularının yanıtları bu yazıda. Yeni sezonda Atv dizilerinden Akıncı dizisinde rol alacak olan Yılmaz Bayraktar hakkında merak edilenler!

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Şükrü Özyıldız, Büşra Develi’nin başrolünde yer aldığı Atv dizisi Akıncı dizisinde rol alacak olan Yılmaz Bayraktar’ın hayatı sizlerle!

Yılmaz Bayraktar Hayatı Dizileri Filmleri

Yılmaz Bayraktar, 23 Aralık 1984 tarihinde Almanya’nın Memningen şehrinde dünyaya gelmiştir. Kiel Konservatuvarı mezunudur. yilmaz bayraktar resmi

Yılmaz Bayraktar “İftarlık Gazoz” filminde Hasan Abi rolüyle dikkat çekmiştir. Almanya’da dünyaya gelen Yılmaz Bayraktar, hem dans konusunda hem de oyunculuk konusunda oldukça başarılıdır. Konservatuvardan mezun olduktan sonra Türkiye’ye gelen oyuncu, birkaç dizi ve filmde rol alıp yeniden Almanya’ya dönmüştür. yilmaz bayraktar kim resmi

15 yaşında iken bir dans grubu kuran oyuncu gösterilere katılmış. Oyuncu olmak istediğinde babası karşı çıksa da annesi onun arkasında durmuş ve herkesin giremediği Kiel Konservatuvarı’na seçilen 12 kişiden biri olmuştur.

Mezun olduğundan ülkemize gelen “Tatar Ramazan” ve “İftarlık Gazoz” yapımlarındaki başarısıyla adından söz ettiren Yılmaz Bayraktar 2020 yılında Atv’nin yeni dizisi Akıncı oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Yılmaz Bayraktar Dizileri ve Filmleri

  • Akıncı – 2020
  • Für Meine Tochter – 2018
  • İftarlık Gazoz (Hasan) – 2016
  • Son Mektup – 2015
  • Tatar Ramazan – 2013 / 2014

Yılmaz Bayraktar Kaç Yaşında?

36 yaşındadır.

Yılmaz Bayraktar Nereli?

Almanya Memningen doğumludur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu