Oyuncu Kadrosu

Yüz Yüze Dizisi Yayından Kalkıyor Mu?

Show TV’nin yeni dizisi Yüz Yüze dizisi Bitiyor mu? yayından kalkıyor mu? Niçin yayınlanmadığını yazımızın devamında bulabilirsiniz 

Yüz Yüze Dizisi Bitiyor Mu?

Show tv ekranlarında yakın zamanda başlayan ve yapımcılığını Tims&B adına Timur Savcı ile Burak Sağyaşar’ın yaptığı yönetmen makamında Osman Taşçı’nın olduğu senaryosunu Ethem Özışık ile Birkan Sokullu’nun yaptığı yüz yüze dizisi 19 Ekimde seyirci karşısına çıkmış ve ilk bölümünde 3.29 reyting ile ilk 100 listesinde 13. Sırada kendine yer bulmuştu. İkinci bölümünü 26 Ekimde seyirci karşısında olmuş ve 2.54 reyting ile 22. Sıraya gerileyince hem kanal yetkililer hemde yapımcı dizinin tutmadığı düşünmüş olmalı ki 4 hafta dizi yayınlanmayacak. Bu zaman zarfında rekabetin yüksek olduğu perşembe gününde vatanım Sensin, Kanatsız Kuşlar ve Bizim Hikaye arasında çekişme yaşanırken Siyah İnci de bu rekabeti yakından takip ederken bu dizilerin bu rekabetin arkasında kalan ve bitirme kararı alabilecek dizilerin olması Yüz Yüze dizisinin şansını artıracak.

yüzyüze dizisi resmi

Bu dört hafta boyunca senaryosunu iyi olmasına rağmen yüz yüze dizisinin senaryosunda da bir değişiklik söz konusu olduğu kulislerde konuşulmaktadır. Yüz  yüze  dizisinin bence konusu gayet dikkat çekici ama yayınlandığı gün oturmuş dizilerin varlığı reytinglerde geride kalmasına sebep oluyor. Bu dizi yazın ortaya çıkmış olsa belki daha fazla reyting alırdı ama gene de ilk sırada yer alması zor gözüküyor çünkü rekabetin en yüksek olduğu günlerden biri Perşembe günü eğer kanal yetkilileri diziyi rekabetin az olduğu ve oturmuş bir dizinin olmadığı bir günü seçerse daha başarılı olacağına inanıyorum. Ancak şunu da söylemeyim ki.

yüzyüze dizisi oyuncuları resmi

Yüz Yüze Dizisi ‘şişşt’ ile farklılaşamazlar. Daha önce bunu denemiş bir dizi varken. Görüntü ve ses yönetmeni buna bir sön verip kendine özgü bir ses bulsa daha da başarılı olabilir. Eğer dizi bu şekilde  kendisini revize edip daha uygun bir gün seçerse başarılı olması kaçınılmaz olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu