Oyuncu Kadrosu

Yüz Yüze “Tatar” Kimdir. Gerçek Adı Ne?

Tims&B yapımcılığını üstlendi show Tv ekranlarına bir soluk getiren ve ilk bölümde sosyal medyada tt olmayı başarabilen Yüz Yüze adlı dizideki karakterler çok merak edildi. Bizde sizler için hepsini teker teker tanıtacağız. Üçüncü  olarak “Tatar”  karakterini tanıtacağız. Gerçekte isminin ne olduğunu ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

zgür Emre Yıldırm Resmi

Yüz Yüze Tatar Kimdir?

Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Yüz Yüze adlı dizi sosyal medya da çok konuşuldu hatta tt oldu ancak ilk bölüm olmasına rağmen istenilen ratig değerini alamadı.bunda o gün oynanan maçında etkisi olabilir Bakalım gelecek hafta istenilen seviyelere gelebilecek mi?  Neyse yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi Tatar karakteri Kimdir? Tatar Cihangir’e  yani Cino‘nun en yakın arkadaşı ve adamıdır. Cino ile birlikte hırsızlık işinde beraberdir. Yedikleri içtikleri ayrı gitmez.

zgür Emre Yıldırm Resmi 2

Tatar deli dolu birisidir. Yani anlayacağınız Tatar psikopat biridir.  Her şeyi uç noktasında yaşayan bir tip. Cino’yu karşı saygısızlık etmeyen Cino’nun bir lafı ile yapamayacağı yoktur. Sadece hırsızlık işinde değil her işte beraberdir. Tatar Cino dışında kadın ve parayı sever.  Tatar karakteri ana karakter olmasa da adından çok söz ettireceğe benziyor. Tatar karakterine hayat veren kişi kimdir? aşağıdaki başlıkta bulabilirsiniz.

zgür Emre Yıldırm Resmi 4

Yüz Yüze (“Tatar”) Özgür Emre Yıldırm Kimdir?

Şhow Tv ‘ nin yeni dizisi Yüz Yüze adlı dizide “Tatar” Karakterine hayat veren kişi Özgür Emre Yıldırım’dır. 1983 senesinin Ekim ayının son haftasında İstanbul’da  hayata gözlerini açan Özgür, Akrep Burcudur.  Bakırköy’de bulunan “Bakırköy Lisesinde” lise eğitimini tamamlayınca kendisini oyunculuk dalında geliştirmek için “Müjdat Gezen Sanat Merkezi” nde oyunculuk üzerine eğitim alır.

zgür Emre Yıldırm Resmi 1

İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılı yapımı olan “Al Gülüm Ver Gülüm” adlı dizi ile bu sektöre adım atar.  Özgür Emre Yıldırım’ın oyunculuk dalında yıldızının Parlaması “Karadayı” adlı dizinin 3. Sezonunda diziye “Murat” karakterine hayat verir. Buradaki Performansı ile beğeni toplar ve bir çok dizi ve filmde kendisine yer bulur.

Özgür Emre Yıldırım Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu