Oyuncu Kadrosu

Yüzleşme Ayşegül Kim? (Masal’ın Arkadaşı) Diriliş Ertuğrul Oyuncusu Yüzleşme’de!

Kanal D ekranlarında 5 Mart Salı günü ekran macerasına başlayacak olan Yüzleşme dizisi etkileyici hikayesi ile adından söz ettirmeye geliyor. Yüzleşme Ayşegül kim diye merak edenlerin aradıkları tüm bilgiler bu yazıda sizlerle. 

T Company Yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği kadrosunda birbirinden tecrübeli isimlerin yer aldığı Yüzleşme dizisi ilk bölümü ile 5 Mart’ta ekranlarda olacak. Seyircinin merakla beklediği Yüzleşme dizisinde yıllar evvel yaşanan ve üstü örtülmüş gerçeklerin ortaya çıkmasıyla yüzleşilmesi gereken gerçekler bizleri bekliyor.

Yıllar evvel Gonca Kalenderoğlu adında güzeller güzeli genç bir kızın kaybolmasının ardından babası Fikret’in yıkıldığı anlar bizlerle olacak. Gonca kayboldu zannedilse de aslında Gonca Zümrüt tarafından bulunup intikam için gerçeklerin açığa çıkması için yeniden kasabaya gelecek.

Adını Masal olarak değiştiren Gonca, ailesinin bile kendisini tanımaması için büyük bir çaba gösterecek. Pes ettiği anlarda en büyük destekçisi Zümrüt olacak ve sabretmesini sağlayacak.

Yüzleşme dizisinde kasabaya yeni gelen kişi olarak tanıştırılan Masal, kendine dost da bulacak: Ayşegül Hanımeli. Güzelliği ile dikkat çeken Ayşegül, Yüzleşme dizisinde Masal’ın en yakın arkadaşı olarak bizlerle olacak. Kasabadaki pastanenin sahibi olan Ayşegül, aslında yıllar evvel Gonca’nın en büyük sırdaşıdır. yüzleşme ayşegül kim gülsim ali resmiYüzleşme dizisi Ayşegül karakteri hakkında verdiğimiz bu bilgilerin hemen ardından sizlere Yüzleşme dizisi Ayşegül’ün gerçek adı ve hayatı hakkında da bilgiler sunalım.

Kanal D Yüzleşme Dizisi Ayşegül’ün Gerçek Adı Yaşı

Hande Doğandemir’in canlandırdığı Masal karakterinin en yakın arkadaşı olarak bizlerle buluşacak olan Ayşegül karakterine hayat verecek olan oyuncu Gülsim Ali. Yüzleşme dizisi Ayşegül’ün gerçek adı ne diye merak edenler için verdiğimiz bu kısa bilginin ardından hemen oyuncu hakkında detaylara geçelim.

Yüzleşme dizisi Ayşgeül’e hayat veren Gülsim Ali, People Talent Management cast ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 1993 doğumlu olan oyuncu, Bulgaristan doğumludur. Ailesi Balkanlarda olan Gülsim Ali, Bulgaristan’da düzenlenen güzellik yarışmasında derece almıştır.yüzleşme ayşegül kim gülsim ali resmiBu yarışma hayatında bir dönüm noktası olmuş ve dizi teklifleri almaya başlamış. Bulgarca, Tükrçe ve Japonca bilen oyuncu 2012 yılında “Son Yaz Balkanlar 1912” dizi ile ekran macerasına başlamıştır. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Diriliş Ertuğrul” dizisi dördüncü sezonda Aslıhan karakterine hayat vermiştir.

“Seddülbahir 32 Saat” adlı dizide bir hemşireye hayat veren oyuncu son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Hanım Köylü” adlı dizide rol almıştır. Bu dizide İlknur karakteri ile seyirciden tam not alan oyuncu Yüzleşme dizisinde Ayşegül rolüyle de adından söz ettirecek. Güzel oyuncunun “Diriliş ertuğrul” dizisindeki oyunculuğunu hep birlikte hatırlayalım.

Gülsim Ali Yüzleşme Dizisi Ayşegül Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu