Oyuncu Kadrosu

Yüzleşme Oyuncuları Gerçek Adları Hayatları Yüzleşme Ne Zaman Başlayacak

Alanya’da çekimleri başlayan ve çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan başrollerinde Hande Doğandemir ve Engin Öztürk’ün rol aldığı Yüzleşme oyuncuları hakkında hazırladığımız yazımızda Yüzleşme oyuncu kadrosu, oyuncuların gerçek adları ve hayatları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar sizlerle.

Altuğ Küçük’ün senaryosunu kaleme aldığı bir intikam hikayesini konu alan Yüzleşme dizisi 5 Mart Salı günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında başlayacak. T Company Bülent Turgut’un yapımcılığını üstlendiği Yüzleşme dizisi oyuncuları tam liste olarak sizlerle:

Yüzleşme Dizisi Oyuncuları Kimler?

 • Hande Doğandemir (Yüzleşme Masal)

Kasım 1985 yılında Başkent Ankara da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini yine Ankara da bulunan Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji alanından mezun olmuştur. Şu an 32 yaşında olan Hande Yay burcudur. Kamera karşısına 2009 yılında “Kahramanlar” adlı dizi le bu sektöre giriş yapmıştır. Hem sosyolog hem de sunuculuk yapan Hande aynı zamanda dizi oyunculuğuna da bu dizi ile başlamıştır. can kırıkları hande doğandemir resmi2014 yılında ise “Bana Masal Anlat” adlı sinema filminde “Ayperi” karakterini canlandırmış ve sine sektörüne de bu filim ile girmiş oldu. Can kırıkları dizisine dahil olmadan önce en son oynadığı dizi 2016 yılında “Hayatımın Aşkı” Gökçe karakterini canlandırmıştır. Son yer aldığı sinema filmi ise 2017 yılında “Kaybedenler Kulübü Yolda” sinema filminde oynamıştı.

Güzel oyuncuya bu yapımların ardından Atv ekranlarında yayınlanmış ama ömrü kısa olmuş bir dizi olan “Can Kırıkları” dizisinde ana karakterlerden biri olan Polis Leyla karakterine hayat vermiştir.

 • Engin Öztürk (Yüzleşme Ömer)

Eylül 1986 yılında Eskişehir’de hayata gözlerini açmıştır. Terazi burcu olan Engin sosyal yaşamında burcunu özelliklerini basına yansıdığı kadarı ile anlamaktayız. Oyunculuk üzerine “Hacettepe  Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro” Bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Okuldan mezun olduktan sonra 2002 yılında “Behsat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde “Engin Komiser” karakterine hayat vermiştir.

Diriliş Ertuğrul Günalp Resmi 1

Ancak yıldızının parlaması ve ülke çapında tanınan bir oyuncu olmasına neden olan iki diziden biri 2010 yılında “Fatmagül’ün Suçu Ne” dizisinde “Selim” karakteri ile 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Osmanlı Devleti Padişahı II. Selim’e hayat vermiş ve oyunculuğu bir çok kesim tarafından tam not almayı başarmıştı. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Günalp bey karakterine hayat vermiştir. 

 • Uğur Yücel (Yüzleşme Fikret)

 Ocak 1957, Kars doğumludur.  İstanbul Belediye Konservatuvarında eğitim almıştır. Uğur bey kendisini o kadar geliştirmiştir ki bu sektörde girmediği alan neredeyse kalmamıştır. yapımcı, senarist oyucu, yönetmen, müzik ekibi, kurgu gibi dizi ve film sektöründe bir çok dalda görev yapmıştır.Muhteşem ikili Sadri hoca - Köpek Sadri (Uğur Yücel) Resmi

İlk kez kamera karşısına ise 1984 yılında yayınlanan “Parkta Bir Sonbahar Günüydü” adlı dizide Engin rolü ile adım attığı dizi sektöründen sonra 1985 yılında “Aşık Oldum” adlı sinema filminde “Ercan” karakterini başarı ile canlandırmış ve sinema sektörüne adım atmıştır. Usta oyuncunun hayatını anlatmaya kalksak belki sayalar dolusu projelerden bahsederiz. En son yer aldığı dizi ise Nefes Nefese Ayaz karakterine hayat vermişti. Hemen ardından da Muhteşem İkili’de Sadri karakterini canlandırdı.

 • Zeynep Eronat (Yüzleşme Songül- Fikret’in Eşi)masal çiçeği zeynep eronat resmi

1963 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan usta oyuncu babasının mesleği nedeni ile Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşamıştır. Ancak 1976 yılından sonra Ankara da kalıcı olarak yaşamaya başlaması ile eğitim öğretim hayatını burada tamamlamıştır.Zeynep Eronat (Yüzleşme Songül)

18 yaşında iken kendisinde oyunculuk yeteneğini göre annesinin de teşvik etmesi ile Ankara Devlet Konservatuvarı sınavlarına girmiş ve kazanmıştır. 1987 yılında Ankara Devlet tiyatrosunda kadrolu oyuncu olarak göre başladı. 2007 yılında ise emekli olup İstanbul’a yerleşti. Bu süreç içinde birbirinden kıymetli yapımlarda yer alan usta oyuncu ilk olarak kamera karşısına 1991 yılında ıssızlığın ortasında filmi ile başlamıştır.

Asmalı konak dizisindeki rolü ile oldukça dikkat çeken usta oyuncu Parmaklıklar ardında Ziynet karakteri ile yıldız parlamıştır.

 • Yeşim Ceren Bozoğlu (Yüzleşme Zümrüt)

Kalbimdeki Deniz Oyuncu Kadrosu Yeşim Ceren Bozoğlu Resmi

1974 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Okuldan mezun oldukta hemen sonra “Kadınlar” adlı oyun ile yılın en genç oyuncusu seçilmiştir. Çeşitli tiyatro oyunlarında yönetmenlik de yapan Yeşim Ceren, Geniş Aile adlı dizide Sevim karakteri ile hafızalarımızda yer etmiştir. Son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde Fikriye karakterine hayat vermiştir. 

 • Yiğit Kirazcı (Yüzleşme Dizisi Levent)

Ağustos 1983 tarihinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da hayata gözlerini açan Yiğit Aslan burcudur. İlk kez TV karşısına 2007 yılında “Son Tercik” dizisinde “Teoman” karakteri ile başlamış oldu. Hemen bir yıl sonra ise 2008 yılında kısa film olarak yayınlanan “Cin Geçidi” adlı sinema filminde genç karakteri canlandırmıştı. Ardında 2011 yılında “Mavi Kelebekler” dizisinde “Kosta” karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Daha sonra “Sudan Çıkmış Balıklar” ile “Vicdan” dizilerinde Yiğit Kirazcı’yı izlemiştik. Ancak ülke çapında tanınması ve yıldızının parlaması 2014 yılında başlayıp iki sezon süren “Güllerin Savaşı” dizisinde “Mert” karakterine hayat vermiş ve oyunculuğu ile çok beğenilmişti.

8. Gün Ahmet (Yiğit Kirazcı) Resim 2

Hemen ardında sinema filmi olan “Tabula Rosa” filminde “Sinan” karakterini canlandırmıştı. Yiğit Kirazcı’nın yıldızının parlamasında etkisi olan bir diğer önemli yapım olan 2016 yılında yayınlanan “Seviyor Sevmiyor” dizisinde  “Tuna” karakteri ile büyük beğeni topladı. Yiğit, 8. Gün dizisinde Ahmet karakterine hayat vermeden önce 2017 yılında yayınlanan “Seni Kimler Aldı” dizisinde “Barış Çamay” karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmıştı. Son olarak “8. Gün” dizisinde Ahmet karakterine hayat vermiştir. 

 • Mesut Akusta (Yüzleşme Battal)

Raci Şaşmazın Kurtlar Vadisi Pusu’da İstihbaratçı Ünsal karakterini vermiş, Mesut Bey ise bu rolü en güzel şekilde hakkını vermişti.Edho Oyuncu Kadrosu (Natocu Ekrem) Mesut Akusta Resmi Son olarak “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Natocu Ekrem karakterine hayat vermiş ve Börü dizisinde de rol almıştır. 

 • Gözde Çığacı (Yüzleşme Seda)

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Kocaeli Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 2011 yılında “Ana Yüreği” adlı dizi ile kamera karşısına ilk defa çıkan Çığacı, “Kuzey Güney” dizisinde iki sezon boyunca Demet karakterine hayat vermiştir.masal çiçeği gözde cığacı resmi “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin Elif Hatun’u rolüyle izlediğimiz oyuncu, “Bugünün Saraylısı”, “Unutursam Fısılda” adlı yapımların ardından Show Tv ‘de yayınlanmış olan “Yılanları Öcü” dizisinde Hatice rolüyle büyük beğeni almıştır. 

“Kördüğüm” dizisi Gökçe rolünün ardından Star Tv ekranlarında yayınlanan “Ateşböceği” dizisi ile beğeni kazandı. “Dudullu Postası” dizisinin ardından “Güven” adlı sinema filminde rol almıştır.

 • Yeşim Gül (Yüzleşme Seher)masal çiçeği yeşim gül resmi
 • Şerif Sezer (Yüzleşme Bibi)masal çiçeği şerif sezer resmi
 • Derya Yasir Yenal (Yüzleşme Yüzbaşı Gökhan)masal çiçeği gökhan kim derya yasir yenal resmi
 • Cansu Dağdelen (Yüzleşme Emel)cansu dağdelen resmi
 • Cihat Süvarioğlumasal çiçeği cihat süvarioğlu resmi
 • Gülsim Ali (Yüzleşme Ayşegül – Masal’ın Arkadaşı)

1993 doğumlu olan oyuncu, Bulgaristan doğumludur. Ailesi Balkanlarda olan Gülsim Ali, Bulgaristan’da düzenlenen güzellik yarışmasında derece almıştır.yüzleşme ayşegül kim gülsim ali resmiBu yarışma hayatında bir dönüm noktası olmuş ve dizi teklifleri almaya başlamış. Bulgarca, Tükrçe ve Japonca bilen oyuncu 2012 yılında “Son Yaz Balkanlar 1912” dizi ile ekran macerasına başlamıştır. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Diriliş Ertuğrul” dizisi dördüncü sezonda Aslıhan karakterine hayat vermiştir.

“Seddülbahir 32 Saat” adlı dizide bir hemşireye hayat veren oyuncu son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Hanım Köylü” adlı dizide rol almıştır.

 • Durul Bazan (Yüzleşme Yako)yüzleşme yakup kim durul bazan resmi
 • Müfit Kayacan (Yüzleşme Selim)yüzleşme selim kim müfit kayacan resmi

Usta oyuncu “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde rol almıştır. Ayrıca Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Adı Zehra” dizisinde rorl almıştır. 

 • Özge Akdeniz (Yüzleşme Hazal – Fikret’in Kızı)

Özge Akdeni en son Kanal D ekranlarında yayınlanan günlük dizi “Hıçkırık” dizisinde Gonca karakterine hayat vermiştir. yüzleşme hazal kim özge akdeniz resmi Özge Akdeniz, Emrah Yıldız menajerliğin oyuncusudur

 • Dilhan Arasyüzleşme dilhan aras resmi
 • Selim Güratayüzleşme selim gürata resmi
 • Yunus Derli (Yüzleşme İskender)yüzleşme iskender kim yunus derli resmi
 • Macit Koper (Yüzleşme Halil)

1944 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu genç yaşlarda oyunculuğa ilgi duymaya başlamıştır. Henüz lisede iken tiyatro konusunda etkinliklere katılan oyuncu Beşiktaş Halkevinde bu konuda eğitim aldı. Muhsin Ertuğrul, Ayla Algan ve Beklan Algan gibi bu konuda üstad olan isimlerden eğitim alan usta oyuncu Dostlar Tiyatrosunda oyunculuk dışında yönetmenlik de yaptı. İstanbul Şehir Tiyatrosunda görev yapan oyuncu Berlin’de “Giden, Tez Geri Dönmez” adlı bir oyun yazdı ve yönetti. 1980 senesinde darbe nedeniyle görevden alındı.macit koper resmi1989 senesinde görevine geri döndü. Anayurt Oteli adlı sinema filminde Zebercet karakteri ile büyük beğeni almıştır. Senaristlik de yapmuıştır. Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Lala Mustafa Paşa’yı canlandıran oyuncu  Poyraz Karayel dizisinde de Adil Topal’a hayat vermiştir. Hayat Sevince Güzel adlı dizide Halil Dede’yi canlandırmış olan oyuncu son olarak “Siyah Beyaz Aşk” dizisinde Azad karakteri ile büyük beğeni almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu