Oyuncu Kadrosu

Yüzyüze Cino Kimdir? Cino’nun Gerçek Adı Ne?

Tims&B yapımcılığını üstlendi show Tv ekranlarına bir soluk getiren ve ilk bölümde sosyal medyada tt olmayı başarabilen Yüzyüze adlı dizideki karakterler çok merak edildi. Bizde sizler için hepsini teker teker tanıtacağız. İlk olarak Yüzyüze Cihangir namı Cino olan oyuncuyu tanıtacağız.

yüzyüze Cino Birkan Sokullu Resmi

Yüzyüze Cino Kim?

Yüzyüze aldı dizi show TV ekranlarına 19 Ekim Perşembe günü ilk yayını yaptı. Bakalım seyircinin tepkisi diziye karşı nasıl olacak? Sosyal medyada çok konuşulsa da rating puanları da önemli bir aktör. Evet yazımızın başındada dediğimiz gibi Cino bir suç örgütünün lideri. Mahallede Cihangir alarak bilinmez. Herkez onu Cino lakabı ile tanır. Yaptığı iş araba hırsızlığıdır. Ama öyle basit ucuz arabalarla uğraşmaz. Zenginlerin lüks arabaları ilgi alanıdır.

yüzyüze Cino Birkan Sokullu Resmi 9

Cino’nun babası 2002 yılında Diyarbakır’da o bölgede faaliyet gösteren çetenin attığı iftira sonucu uyuşturucu ticareti yapan bir polis gibi göstermişler. Cino bunun gerçek olmadığını öğrenir. Bunca yıldır babasını haksız yere suçladığını anlar. Babasını mezarlıktan şehitliğe çıkarmak ister. Cino kendisine sadık bir ekibi vardır. Yaptığı işlerde bu ekiple beraber ortak hareket ederler. En yakınındaki tatardır. Bilişim konusunda Aleko’dan başkasına güvenmez.

yüzyüze Cino Birkan Sokullu Resmi 2

Yüzyüze “Cino” Karakterine Hayat Veren “Birkan Sokullu” Kimdir?

Ekim 1985 yılında hayata Gözlerini İstanbulda açan yakışıklı oyuncu Birkan, sıradan herhangi biri iken 2003 yılında yapılan “Best Model Of Türkiye” adlı güzellik yarışmasında erkek güzeli olarak üçüncülüğe layık görüldü. Birkan ilk zamanlar kendisini kamera arkasında hayat etmiş olacak ki “Maltepe Üniversitesi Radyo ve TV programcılığı” Bölümünü tamamladı.

 

yüzyüze Cino Birkan Sokullu Resmi 4

Ancak okuduğu bölümden farklı olarak profesyonel bir basketbolcu oldu. Bu işi de yaklaşık on yıl yaptı. Daha sonra oyunculuk eğitimi aldı ve “Küçük kadınlar ” adlı dizide Ayaz karakterine hayat verdi.  2010 yılında “küçük sırlar” adlı dizideki “Demir” karakterine hayat verdi. Birkan’ın buradaki performansı yıldızının parlamasında km taşlarından oldu. Birkan daha sonra bir çok dizide rol aldı. Son olarak 2016 yılı yapımı “hayat Şarkısı” adlı dizide rol aldı.

 

Yüzyüze Cino Karakterine Hayat Veren Birkan Sokullu Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu