Zalim İstanbul 4 Kasım Pazartesi Fragmanı Yayınlandı (17. bölüm Fragmanı)

Zalim İstanbul 4 Kasım fragmanı yine sevenleri buluşturmadı. Cemre, Nedim’e karşı duygularını itiraf etmemişken kayın babası Agah beyden yediği fırça ve nedin için yapması gereken çok ama çok zor vazifeyi yükledikten sonra Cemre, Nedim’e karşı duygularını itiraf edecek mi? Gelecek bölüm de verilecek fragmanda bu soruların cevaplar elbette sonuç alamayacağız. Ancak bu yazımızda gelecek bölüm tüyosu ile özetini de vereceğiz.

Zalim İstanbul 4 Kasım Pazartesi Fragamanı

Zalim İstanbul 17. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 17. Bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra herkesin aklında Agah bey o testin sonuçlarını öğrenecek mi? Elbette gelecek bölümde en çok merak edeceğimiz konu bu olacak. Evet Agah bey bu testin sonucunu öğrenemeyecek. Ancak şimdilik kimden olduğunu öğrenemeyecek.

Nedim, Cemre’nin kendisine karşı söylediklerinden sonra kendisini bu konuma düşürenlerden hesap sormanın tek çıkar yolunun ayağa kalkmak olduğunu, aşk acısını farklı bir açıya yönlendirip hırsı ile yağa kalkacak. Evet yakında ki gelecek bölümde ayağa kalkacağını düşündüğümüz Nedim için Cemre’nin bu söyledikleri onu ayağa kalkmak için güdüleyecek.

Zalim İstanbul 4 Kasım Pazartesi Fragmanı gorseli - Zalim İstanbul 4 Kasım Pazartesi Fragmanı Yayınlandı (17. bölüm Fragmanı)

4 Kasım Zalim İstanbul Fragmanı Sonrası Analizler

  • Cenk kaçamayacak. Şeniz engel olacak
  • Agah test sonucunu öğrenecek
  • Civan, Cemre ile Cenk’in arasındaki meseleyi öğrendikten sonra deliye dönüp Cenk’i öldürmek isteyecek
  • Nedim, Cemre’nin söylediklerinden sonra, Hırsı ile ayağa kalkıp, Cemre’ye ben aciz değilim demek için son gücü ile çabalayacak
  • Cemre çocuğunun babasının kim olduğunu Agah beye söyleyecek.
  • Şeniz bu işten kurtulmanın tek yolu bebeği anne karnında düşürmek olduğunu düşünüp, bebeği düşürmek için plan yapacak

17. Bölüm hakkında elde ettiğimiz bilgiler şimdilik bundan ibarettir. Gün içerisinde yeni bilgiler eklenecektir.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  8 Kasım Cuma Hercai 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Miran Gerçeğin PeşindeEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM