Zalim İstanbul

Zalim İstanbul Başak Kim? [Nurten’in Kızı Başak]

Zalim İstanbul Başak karakteri 2020 yılında kadroya katılan önemli oyunculardan bir tanesi olacak. Geldiğinde dengeleri değiştirecek olan Başak karakteri evde Nurten’in ağırlığını da değiştirecek.

Cenk ile Nedim’in kardeş olduğunu öğrenen Cemre, bu bilgi altında ezilecek mi? Yoksa tüm gerçekler ortaya çıkacak mı diye beklerken evin hizmetçisi Nurten’ın kızı Başak karakterinin de gelmesi ile dengeler çok ama çok değişecek.

Zalim İstanbul Başak Kimdir?

3 Şubat 2020 tarihinde 29. bölümü ile kanal D ekranlarında yeni bölümü ile karşımıza olacak olan fenomen dizide sular bir türlü durulmuyor. Cemre ile Nedim bir araya gelmesini hatta evlenmesini isteyen hayranları anlaşılan daha çok bekleyecek. Çünkü Nedim intikam almadan durmak istemiyor. Yıllarca felçli bir hasta gibi kalmanın acısını Şeniz’den çıkarttı. Agah ile Şeniz’in arasını açtığı gibi Agah ömür boyu hayatında çıkarttı.Zalim İstanbul Başak - Nurten'in Kızı Başak - Sevinç Kumaş

Bizler her ne kadar artık olayların bir noktaya bağlanmasını beklerken, Nuten’in kızı Başak karakterinin gelmesi ile sular durulması bir yana, daha da şiddetlenecek. Aldığım bilgiyi her ne kadar teyit edemesem de Nurten’in kızı Başak’ı Şeniz kullanacak. İçeride olup bitenlerden haberdar olacak.

Diziyi yakında takip edenler bilir ki Şeniz Agah’tan ayrılmasının intikamını alacağını ve bu savaşın yeni başladığını söylemişti. Şimdi Şeniz ortalarda gözükmese de ikinci planını devreye koydu. Şeniz’in bu planını ilk etap da ortaya çıkmayacağını, bu nedenle hemen bana kızmayın.

Zalim İstanbul Dizisi Başak’ın Gerçek Adı

En son iki Dünya arasında Aslı karakteri ile karşımıza çıkan güzel oyuncu Kanal D’nin sevilen dizisinde Başak karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adı Sevinç Kumaş.

Sevinç Kumaş 1984 yılının aralık ayının 18. gününde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu İzmir’de ilk orta ve lise öğrenimini tamamlamıştır. Ardından oyunculuk üzerine eğitimini yoğunlaştırmak istemiştir.Zalim İstanbul dizisi Başak - Hizmetçi Nurten'in Kızı - (Sevinç Kumaş)

Dizilerde rol alan güzel oyuncumuz, ilk olarak “Ey Aşk Neredesin” isimli dizide rol almıştır. Daha sonra, Türk dizi tarihinde adından oldukça fazla söz ettirmiş, efsane dizilerden olan “kavak yelleri” dizisinde rol almıştır. Bu dizide “Gülşen” karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır. Canlandırdığı karakter sayesinde ülke çapında tanınan bir oyuncu haline gelmiştir..

Nurten’in Kızı Başak’ın Geldiği Bölüm Fragmanı

3 Şubat 2020 tarihinde ekrana gelecek olan 29. bölümde Başak karakterinin katıldığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda paylaşılmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu