Zalim İstanbul

Zalim İstanbul Cemre Kim? (Seher’in Kızı) Cemre’nin Gerçek Adı Yaşı

Kanal D yeni dizilerine bir yenisi daha Mart ayında ekleniyor. Avşar Film imzalı Zalim İstanbul dizisi oyuncularıyla da dikkat çekmekte. Fikret Kuşkan’ın başrolünde yer alacağı, Antakya’da çekimleri başlayacak olan Zalim İstanbul dizisi Cemre karakteri de oldukça ilgi çekici bir karakter.

Mart ayında başlayacak olan senaristliğini Sırma Yanık’ın yaptığı, yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan’ın oturduğu Zalim İstanbul dizisinde ana karakterlerden olan Seher’in iki kızından biri olan Cemre, annesine karakter olarak pek de benzemeyen bir kız. [mavibuton]Zalim İstanbul Şeniz [/mavibuton]kim için tıklayınız.

Seher’in büyük kızı olan Cemre, her şeyin iyisini hayal eden güzel bir genç kız olarak karşımıza çıkacak. Agah’ın eşi Şeniz karakteri ile karşı karşıya gelecek olan Seher’in yanında en çok güvendiği ailesi olacak. Cemre de annesini savunan bir kız olarak ekranlara gelecek. Agah’ın yeğeni için kız bulmak için yerleştiği köşkün müştemilatına yerleşen Seher ve çocukları köşke geldiği gün bile gündem olacak. 

Artvin’de çekilmesi planlanmış olan dizide Cemre karakteri dizide adını sıkça duyacağımız karakterlerden biri olacak. Seher’in büyük kızı olan Cemre aslında hemşirelik mezundur. Annesinin istediği bölümden mezun olan Cemre, şarkı söylemekten zevk almak hatta bu alanda kendini yetiştirme hayalindedir.

Ancak Seher’in katı tavrı nedeniyle hep susmuş, güzel sesini annesine bile dinletmekten çekinmiştir. Babasız büyüyen Cemre, erkeklere de hep mesafeli davranmıştır.

Agah Karaçay’ın konağında Nedim’in özel hemşiresi olarak karşımıza çıkan Cemre, Nedim’i sevgisiyle iyileştirirken sesiyle de bizleri adeta büyüler. Cenk’in ona olan ilgisi Ceren ile arasının da açılmasına neden olacaktır.

Zalim İstanbul Cemre’nin Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Kanal D Zalim İstanbul dizisinde Cemre karakterine hayat veren oyuncu ise Sera Kutlubey. Sera Kutlubey kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynadı merak edenler için detayları paylaşmaya devam edelim. 

Sera Kutlubey, Nisan 1994 doğumludur. Genç oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “İsimsizler” dizisinde rol almıştır. “Babam ve Ailesi” adlı dizi ile dizi sektörüne merhaba diyen Kutlubey, bu dizide Hasret karakterine hayat vermiştir. Daha sonra “Kehribar” adlı dizide Leyla karakterinin gençliğine hayat vermiştir. 2017 yılında “İsimsizler” dizisinde istihbaratçı olan Seher karakteriyle de büyük beğeni alan oyuncunun yeni dizisi yine Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Zalim İstanbul dizisi olmuştur. zalim istanbul cemre kim sera kutlubey resmiHaliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Sera Kutlubey, Sercan Sert ile sevgilidir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi’nde de oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 

Sera Kutlubey Yaşı-Kilosu-Burcu

23 yaşında olan güzel oyuncu koç burcudur. 167 cm boyunda olan Kutlubey, 52 kg ağırlığındadır. Zalim İstanbul dizisinde Cemre karakterine hayat verecek olan Sera Kutlubey hakkında hazırladığımız bu yazının ardından oyuncu ile ilgili bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Sera Kutlubey Zalim İstanbul Dizisi Cemre Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu