Zalim İstanbul

Zalim İstanbul Oya Kim? (Nedim’in Psikologu) Gerçek Adı Hayatı

Zalim İstanbul Oya karakteri 4 Kasım 2019 tarihinde 17. bölümünde dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Cemre’nin Cenk ile evlenmesinden sonra Agah zaten yeni bir hemşire arıyordu. Bu isim Nedim’in Psikiyatrisi oldu.

Zalim İstanbul Nedim’in psikologu Oya karakteri Agah’ın yoğun çalışmasında sonra Nedim’in yürüyebileceği hatta normal biri gibi olmasında tek engelin kafasındaki düşüncesi olduğunu anlaması üzerine Nedim’e çok özel bir psikolog tuttu.

Zalim İstanbul Oya Kimdir?

Nedim’in doktoru Oya da gelir gelmez ilk iş olarak kafasında yer tutan isimleri belirlemek oldu. İlk isim olarak Cemre’nin olduğunu tespit ettikten sonra psikolog Oya hemen Cemre ile bir seans yapmak istedi. Ancak buna Cemre müsade etmedi. İşinde başarılı Oya, olayları çözmesi de çok uzun sürmedi. Nedim, nefret duyduğu Cemre sayesinde ayağa kalkmaya başladığını fark ettiği için durumu Cemre ile paylaşsa da Cemre buna yanaşmadan olay yerinden ayrıldı.zalim istanbul oya sevcan sini resmiNedim, kendisini çok sevdiğini söyleyen Cemre birden bire Cenk ile evlenmesini kendine yediremediğini henüz bilmeyen Psikolog Oya, yakında bunu da çözecektir. Zira bazı konular da Nedim de bir başkası olarak bahsettiği Cemre^’den böylelikle intikam aldığını çeşitli seanslar da söyledi. Bakalım birden bira ailenin içine giren Nedim’in psikiyatrisi Oya karakteri dizide kalıcı olacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Sevcan Sini (Zalim İstanbul Psikolog Oya)

Güzel oyuncu Sevcan Sini, Zalim İstanbul dizisi Oya karakteri ile ekranlarda olacak. nedim’in psikiyatrisi oya, Nedim ve Cemre ile yaptığı konuşmalarla ekran başındakilerde merak uyandırdı.Peki, Oya karakterine hayat veren Sevcan Sini kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizide filmde oynadı? Sevcan Sini özellikle tiyatro oyunları ile büyük beğeni almış ekranların yeni yüzlerinden bir tanesi.zalim istanbul sevcan sini resmiGüzelliği ile de merak uyandıran genç oyuncu daha önce “jüri” ve “ophelia’nın Hamleti” tiyatro oyunları ile dikkat çekti.  2016 yılında “Lanet: Ervah Cinleri” adlı sinema filminde rol alan oyuncu , bu filmde Feyza karakterine hayat vermiştir.

Sevcan Sini yaşı Boyu Kilosu

Güzel oyuncu 27 yaşındadır. 168 cm boyunda olan Sini, 45 kg ağırlığındadır. Levent Ünalan Talent Oyunculuk Ajansına bağlı olarak çalışan oyuncunun göz rengi kahverengi. Sevcan Sini, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Sevcan Sini Oynadığı Filmler

  • Lanet : Ervah Cinleri (Feyza)
  • Zalim İstanbul (Oya)

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu