Zalim İstanbul

Zalim İstanbul Özge Kimdir? Cemre’nin Arkadaşı

Zalim İstanbul Özge karakteri diziye çok önceden girmiş olsa da araya pandemi sürecinin girmesi ile ilk defa girmiş gibi algılandı. Bu yazımızda Zalim İstanbul dizisi Özge karakterine hayat veren ve dizide Cemre’nin arkadaşı Özge‘yi kimin canlandırdığını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Zalim İstanbul dizisi Pandemi sürecinin ardında ilk bölümü ile 37. bölümü ile Kanal D ekranlarında geldi. Bu süreç içerisinde dizide önemli bir karakterin kendi isteği ile diziden ayrıldı. Agah karakterine hayat veren usta isim yaşı itibari ile setler de çalışamayacağını ve bu virüs sağlığını etkilediğini ve kronik rahatsızlığı olduğunu beyan edip diziden ayrıldı.

Agah karakterine ise yeniden senaryo yazıldı ve Agah bey kendisini öldürmüş gibi gösterildi. O anların çekiminde ise figüran kullanıldı. Gelelim aslı konumuza. Cemre ile birlikte şarkı söyleyen ve Cemre’nin arkadaşı olarka aslında iki ay evvel dizinin oyuncu kadrosuna katılan Özge karakteri gideren önemli olmaya başladı.

Zalim İstanbul dizisi Özge

Cemre, Cenk ile boşanma meselesi sırasında tanıştığı ve kendisini rahatlatmak ve eskiden hep hayalini kurduğu şarkıcılığa yeniden adım atmak adına vokal grubunun içine dahil oldu. Bu grup içerisinde Özge, Cemre’ye çok yardımcı oldu. Cemre’nin bu sayede kısa süre içinde toparlanmasına neden oldu.

Cemre uzak tan uzağa Cenk hayranı ve televizyonlarda magazin haberlerinde Cenk’in devamlı gördüğünü, şimdi canlısı ile karşılarında şaşkınlığını gizleyemediğini hem Cemre’ye hem de Cenk’e karşı düşüncelerini açıkladığı sahneler pandemi süreci öncesinde son bölüm de yaşanmıştı.

Zalim İstanbul Özge

Zalim İstanbul Özge karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Seray Ercan. En son sevgili geçmiş dizisinde rol alan genç oyuncu Seray 1 Ocak 1993 doğumludur. İzmir ilinde dünyaya gelen Seray; çocukluk yıllarında oyunculuğa merak salar. Ailesinin ve öğretmenlerinin de desteği ile okul müsamerelerinde başlayan tiyatro hayatı, Lise yıllarında okuldan arta kalan zamanlarında Han tiyatrosuna” giderek amatör olarka eğitim almaya başlar.

Zalim İstanbul Özge Resmi

Lise yılları boyunca han Tiyatrosunda kendisini geliştirmeyi başaran Seray Ercan; çok istediği tiyatro ve oyunculuk eğitimini lisans düzeyinde almak istese de hayat şartları onu Eğe Üniversitesi Gıda mühendisliği bölümüne iter. Ancak Seray Ercan üniversite hayatında da tiyatro aşkında vaz geçmez. Okul yıllarında  Üniversitenin tiyatro alanında görev yapar. Burada eğitmenlerinden profesyonel olarak eğittim alır.

Gıda mühendisliğini tamamladıktan sonra bitirdiği okul ile ilgili iş aramaktan çok oyunculuk ajansları ile görüşme yapar. Kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. 2019 yılında ilk dizi tecrübesini elde eder. Sevgili geçmiş dizisinde Ebru karakterine hayat vermesi ile bir anda yapımcılarında dikkatini çekmeyi başarır.

Seray Ercan Zalim İstanbul Özge

Şimdi Zalim İstanbul Özge karakteri ile rolünü çok iyi oynayan Seray, 2019 yılında “Sınırda”  isimli oyunda yer almıştır. Şu an sahnede olduğu bilgisi verilse de pandemi sürecinde tiyatrolar halen kapalı olduğunun bilgisini verelim.

Zalim İstanbul Özge’nin (Seray Ercan’ın) Dizileri

2019 – Sevgili Geçmiş

2020 – Zalim İstanbul

Zalim İstanbul dizisi Özge’nin (Seray Ercan’ın) Tiyatro Oyunları

2019  – Sınırda

Halen yayında gözüken tiyatro oyunun da yer alan Seray Ercan, pandemi sürecinde tiyatro sahneleri kapalı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu