Zalim İstanbul

Zalim İstanbul Seher Kim? Seher’in Gerçek Adı Yaşı Hakkında Merak Edilenler

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Zalim İstanbul dizisi Seher kim diye merak edenler için hazırladığımız yazımızda hem karakter hem de Zalim İstanbul Seher’in gerçek adı, yaşı gibi bilgiler sizlerle.

Fikret Kuşkan’ın çok varlıklı bir iş adamına hayat verdiği Zalim İstanbul dizisinde Seher ile Agah‘ın karşılaşması ile yeni bir sayfa açılacak.

Artvinde çekimleri hava koşulları nedeniyle gerçekleşemeyen bu nedenle de adı değiştirilmek zorunda kalan Zalim İstanbul dizisinde Seher üç evladıyla beraber sürdüğü mütevazi hayatında büyük değişimlerin yaşanacağı günler kapıdadır. Evlatlarını babasız büyüten Seher, kuralcı bir anne olsa da evlatları için herkesi karşısına alabilecek yüreğe sahiptir. 

Ceren, Cemre ve Civan ile her zorluğa karşı dik durmaya çalışan Seher’i zor anlar beklemekte. [saributon]Zalim İstanbul Ceren[/saributon] kim için tıklayınız. 

Avşar Film imzalı Zalim İstanbul dizisinde Seher’in gerçek adı Deniz Uğur. Atv ekranlarında yakın zamanda final yapmış olan Kırgın Çiçekler’de rol almış ve hemen ardından Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “İnsanlık Suçu” dizisinde Emel karakterine hayat vermiş olan Deniz Uğur, Ekim 1973, Ankara doğumludur.insanlık suçu deniz uğur resmi 3 Annesi balerin, babası ise opera sanatçısı olan Uğur’un ailesinde pek çok meşhur kişi vardır. Osmanlıya dayanan bir aileye sahip olan Uğur, çocukken İstanbul’a taşınmışlar. Bale eğitimi alan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.insanlık suçu deniz uğur resmi 2Yıldız Kenter’den ders alan oyuncu, mezun olur olmaz Cihan Ünal ile “Çetin Ceviz” adlı oyunda başrolde yer aldı. Vatan Gazetesinde köşe yazarlığı yapmış olan oyuncu, 2001 senesinde “Benimle Evlenir Misin” adlı dizinin hem senaristliğini yaptı hem de oynadı. Bu dizide başrolde oynadığı İsmail Hakkı Sunat ile evliydi. “Hayatım Sana Feda”, “Adını Feriha Koydum”, “Film Gibi”, “Umutsuz Ev Kadınları”, “Gulyabani” adlı yapımlarda yer aldı. 

Deniz Uğur Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

45 yaşında olan oyuncu ilk evliliğini henüz 19 yaşında iken gazeteci olan Şirzat Bilallar ile evlendi. Ardından boşanan oyuncu İsmail Hakkı Sunat ile evlendi. İsmail Bey komşusuyla tartıştığı sırada vurulup öldürüldü. Bu evliliğinde Engin Deniz Sunat isimli bir oğlu oldu. Engin şu an 21 yaşında. 2007 yılında Tamer Karadağlı ile adı anılan oyuncu Reha Muhtar ile evlendi. 3 yıl evli kalan çiftin ikizleri oldu. İsimleri Mina Deniz ve Poyraz Deniz olan ikizler ise şu an 12 yaşındalar. Şimdilerde ise adı Aytek Önal ile anılıyor. 1,77 boyunda olan oyuncu 63 kilodur.

Deniz Uğur Zalim İstanbul Seher Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu