Zalim İstanbul

Zalim İstanbul Şeniz Kim? (Agah’ın Eşi) Şeniz’in Gerçek Adı

Kanal D ekranlarının çok yakında ekran macerasına başlayacak olan dizisi Zalim İstanbul dizisinde zengin bir iş adamı olan Agah Karaçay’ın karısı Şeniz kim merak edenler doğru yerdesiniz.

  • Zalim İstanbul Şeniz kim, nasıl bir karaktere sahip?
  • Zalim İstanbul Şeniz’in gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizide oynamıştı?

Yukarıda belirttiğimiz soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız. Artvinde çekimleri başlayacak hatta adı da Artvinli olarak duyurulan dizisinin çekimleri hava koşullarıyla nedeniyle yapılamayınca dizinin de adı değişti. Zalim İstanbul adıyla basına duyurulan Avşar Film imzalı dizide Agah Karaçay’ın eşi Şeniz karakteri oldukça dikkat çekici.

Görüntüsüne özen gösteren güzelliğiyle dikkat çeken Şeniz, Agah ile zengin olduğu için evlenmiştir. Agah’ın serveti içerisinde ne isterse anında olmasına alışmıştır. Gelecek günlerden habersiz gününü gün etmekte olan Şeniz bakalım nasıl zorluklardan geçecek. Karaçay Soyadının prestiji için çabalayan Şeniz sosyal aktivitelerin hepsine katılır, hayırsever rolüyle tanınır. Ancak konakta hiç de öyle biri değildir. Cenk’in Nedime yaptıklarını bilmesine rağmen yıllardır bu sırrı saklar ve Nedim iyileşmesin diye elinden geleni yapar. Nedim’in iyileşmesine de en çok canı sıkılan Şeniz olur zira prensi Cenk tahtından olacak suçu ortaya çıkacaktır. Damla ve Agah onun için her zaman ikinci plandadır. [pembebuton]Zalim İstanbul Seher[/pembebuton] kim için tıklayınız. 

Zalim İstanbul dizisinde Agah’ın eşi Şeniz karakterine hayat veren oyuncu Mine Tugay. Temmuz 1978, Konya doğumlu olan güzel oyuncuyu en son gördüğümüz dizi Paramparça adlı dizidir.boğaziçi rapsodi mine tugay resmi İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan, Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk konusunda yüksek lisansını da tamamlamış olan oyuncunun daha önce rol aldığı diziler; “Kapalı Çarşı”, “Çilek Kokusu”, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”, “Medcezir”, “Kalp Hırsızı”, “5’er Beşer”,” Behzat Ç.”, “Gülbeyaz”, “Şen Yuva”.

Babası subay olan oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitim almaya başlamış ama daha sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur.zalim istanbul şeniz kim mine tugay resmiSemaver Kumpanya’da bir çok oyunda rol alan güzel oyuncu ilk defa “Gülbeyaz” dizisiyle seyirci karşısına çıkmıştır. “Adı Aşk Olsun” ve “Gönül Yarası” adlı yapımların ardından “Aşk Her Yaşta” adlı dizide rol almıştır.

Bahçeşehir Üniversitesinde oyunculuk üzerine yüksek lisansını da tamamladıktan sonra “Aliye” dizisiyle kariyerine devam etti. “Gülpare”, “Benden Baba Olmaz”, “Aynadaki Düşman” adlı yapımların ardından “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisiyle yıldızı parlamıştır. Bu dizide Başkomiser Suna rolüyle beğeni alan oyuncu “Medcezir” dizisiyle asıl çıkışını yapmıştır. 

Mine Tugay İtalyan bir oyuncu olan Gianfranco Russo ile bir dönem adı duyulan oyuncunun şu an için sevgilisi yoktur. 

Mine Tugay Zalim İstanbul Şeniz Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu