Fragman

Zalim İstanbul Şeniz Ölecek Mi? [Zalim İstanbul 33. Bölüm Fragmanı]

Zalim İstanbul Şeniz Ölecek Mi? Yoksa Sakat mı kalacak diye sosyal medyada merak içinde. Bizde bu merakı gidermek adına Şeniz öldü mü? Yoksa başına ne geldi sorularının cevaplarını sizlere vereceğiz.

Zalim İstanbul 33. bölüm fragmanı dizi dünyasına adeta bomba gibi düştü diyebilirim. Uzun süredir izleyenler artık Şeniz’in yakalanmasını ve agah her şeyi öğrenmesini istiyorlardı.

4 Mart Pazartesi Zalim İstanbul Fragmanı izleyenler Şeniz’in artık maskesinin düştüğünü gördüler. Nedim’in ses kaydını dinleyen Agah, Nedim’in neden yılarca felçli gibi kaldığının asıl nedenin de öğrenmiş oldu.

Şeniz Öldü mü?

Ceren’in eline geçen bu ses kaydını babaannesi Neriman’a verirken meraklı babaanne bu kaydın içinde ne var diye sorması olayların başlangıcı oldu.Zalim İstanbul 33 bölüm fragmanı Şeniz Öldü mü

Neriman bir şekilde bu ses kaydını Agah’a dinletmeyi başardı. Gerek Ceren’i kışkırtarak gerekse kendi çabaları ile Agah bu ses kaydını açıp dinlediğinde dondu kaldı.

Ne diyordu bu ses kaydında Nedim;

Yengemi ve babamı ikisini amcamı aldatırken gördüm Nedim Karaçay

Bu ses kaydını Cemre, Agah’a dinletmedi ile Agah bey ilk olarak yıllar önce ölen abisinin mezarında kendisini bulur. Mezarında huzur içinde ölürken, abisinin yanına geleceğini düşünen ve sevdiği abisine kavuşmak olarak nitelendirdiği ölümü, Şeniz’in ihanetinin öğrenmesi ile abisinin de gerçek yüzünü gördü

Agah Şeniz’e sonunda sorması gereken soruyu sordu.

Çocuklarımın babası ben miyim? Agah Karaçay

Şeniz bu soruya hayır dese ne çıkar ki? Agah gerçeği öğrenmek için DNA testi yaptırarak öğrenebileceği için bütün suç ağabeyinin, diyerek bir nevi itiraf etmiş oldu. Burada aslı soru Şeniz öldü mü? Aldığım bilgiye dayanarak Şeniz ölmeyecek.

Agah, Şeniz’i öldürmedi. Şeniz kendisini attığını ve artık ölmek istediğini söylemesi ve yaşanan olayların tüm sorumlusu Agah’ın abisi yüzünden olduğunu söylemesi Agah’ın aklını bulandıracak. Kısaca Şeniz yeniden küllerinden doğacak.

;Buradan kurtulan Şeniz ilk savaş açacağı isimlerin başında Ceren olacak. Zaten Ceren’i Nedim de kovmuştu. Artık Konakta kılıçlar çekildi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu