Zuhal Topal'la Sofrada

Zehra Can Gökyokuş Kimdir? [Zuhal Topal’la Sofrada 11 Şubat Yarışmacısı]

Zehra Can Gökyokuş, 11 Şubat 2020 Salı günü Fox TV’nin en çok izlenene yarışma programı olan Zuhal Topal’la Sofrada programının 337. bölümünde yarışan gelindir. Yarıştığı bölümde kaynanalara karşı tavırlarında dolayı haftanın en çok konuşulan gelinlerinden bir tanesi oldu.

Zuhal Topal’la sofrada Zehra Can Gökyokuş 11 Şubat 2020 haftasında yarışma programında yaptığı yemeklerle gündem olması gerekirken, kaynanalar karşı hanım ağa gibi “Canım Benim” diyerek hitap etmesini özellikle ilk gün yarışan kaynana Gül Çalışkan bu üslubu kabul etmeyip, masayı terk etmeyi bile istedi.

=> Bu arada Zehra’nın kaç puan aldığını görmek için Zuhal Topal’la Sofrada 11 Şubat Salı Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Zehra Can Gökyokuş Kim?

Zuhal Topal'la Sofrada Zehra Can Gökyokuş - 11 Şubat Yarışmacı Gelin

  • 29 yaşında
  • 4 yıllık evli
  • Bir çocuk annesi
  • Aslen Bayburtlu
  • Zevkli bir yapısı var
  • Eşi ile iş yerinde tanışmış

Henüz 29 yaşında olan yarışmacı Zehra, menüsünde oldukça iddialı olmasına rağmen ilk gün yarışan Gül hanım ile birebir yaşadığı tartışma gündeme bomba gibi oturdu. Zehra, daha ilk dakkikadan gire girmez tavırlı geldiğini iddia etse de kayırtları izlediğimiz de öyle olmadığını gördük.

Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada Çiçek Kaya kim olduğunu görmek ve hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu olayların devamında Zehra, kendisinden beklenmedik bir çıkışla yaparak, kaynana Gül hanıma

“Canım Benim!” Zehra Can Gökyokuş

Sözleri, yemeklerinin ve menüsünün önüne geçti. Zehra her ne kadar kaynanalara karşı özür dilese de mutfağa gittiğinde kimsenin yüzünü görmek istemiyorum demesi, bizleri oldukça şaşırttı.

Zehra Can Gökyokuş 29 yaşında ve 4 yıllık evli bir çocuk annesidir. Aslen Bayburtlu olan Zehra, Sivas gelinidir.Bir yaşında çocuğu olan Zehra, yarışmaya çok iyi hazırlansa da yoğun stres altında olmasında dolayı, söylemesi gereken bir sözden dolayı yaptığı yemekler ve yarışma ikinci planda kaldı.

Zehra Can Yokuş’un Resimleri

Emine Gökyokuş’un gelini Zehra Can Gökyokuş’un yarıştığı günden kalan resimleri

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacısı Zehra Can Gökyokuş’un Videosu

11 Şubat 2020 tarihinde yemek yarışma programı olan Zuhal Topalla Sofrada programının 337. bölümünde yarışan Zehra Can Gökyokuş’un yarıştığı bölüm fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu