Zehra Mektubu Verecek Mi? Hercai 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Zehra Mektubu verecek mi? diye merak edenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ederken, gelin bu sorunun cevabını bu yazımızda vermeye çalışalım. bu arada geçtiğimiz bölümü izlemeyenler acaba ortalıkta dolana bu mektup da neyin nesi diye merak edip bir türlü cevap bulamayanlar için her şeyi ne başından anlatacağım.

Esma verdiği mektup ile bir anda herkesi şok etti ve artık uzun süredir Şadoğlu ile Aslanbey düşümü bu mektup sayesinde çözeceğini düşünürken, Hazar Şadoğlu’nun konakta Elif tarafında merdivenlerden itmesi ve ölümden dönmesi, Hazar’ın cebindeki mektup da kayıplara karışmıştı. Şimdi yeniden ortaya yine Esma’nın elinde ve bu sefer Zehra’ya teslim etti ve artık Miran’ın babası Hazar olduğunu biliyor. Peki Zehra Mektubu Hazar’a verecek Mi? İşte cevabı…

Zehra Mektubu Hazar’a Verecek Mi?

Esma, artık Azize’nin acımasızca intikam almaya çalışmasına bir son vermek için Hazar’ı düze çıkartacak, Azizeyi ise zan altında bırakacak mektubu önce Hazar’a vermiş, Hazar ise bu mektubu Reyyan ve Miran’a getirdiği gece Elif’in bir anlık korkusu ile merdivenlerden itmesi ile Hazar elindeki mektubu düşürmüş ve kaybetmişti. Hem Miran hem de Reyyan bu mektubun peşine düşse de bulamamışlardı.Zehra mehtubu verecek mi görseli hercai 23. bölüm - Zehra Mektubu Verecek Mi? Hercai 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Esma, Aslanbey ailesinin geçmişini çok iyi bildiği için bu zaman kadar bu mektubu saklamasında bir tek neden var. O da Fırat kendi oğlu değil, Sultan’ın oğlu olduğu için gerçekler ortaya çıkınca Esma da bu gerçek ortaya çıkınca yıllarca oğlum diye bağrına bastığı Fırat bir anda başkasının oğlu olduğunu öğrenince, kendi yüzüne bakmayacağını düşündüğü için bu mektubu vermek istemedi. Ancak son bölümde Fırat Esma’ya;

“Seninle her yere gelirim. Gidelim buralardan”
Fırat

Demesi Esma’ya güven verdi. Elindeki son mektubu alıp Zehra’ya getirdi ve bildiği gerçeği anlattı. Miran Mehmet Aslanbey’in oğlu değil, Hazar ile Dilşah’ın oğludur demesi Zehra’yı şok etti. Zehra elindeki mektup ile Hazar’ın yanına gitse de gerçek şu Zehra mektubu Hazar’a vermeyecek.

Zehra Mektubu Neden Hazar’a vermeyecek?

  1. Kocasını kaybetme korkusu
  2. Reyyan’ın Hazar gözünde değer kaybetme ihtimali
  3. Reyyan ile Miran’in evliliğin mektubu öğrendikten sonra devam edecek olması

Nedenlerinden dolayı Zehra, Esma’dan aldığı mektubu saklayacak. Ancak gerçekler bir gün gün yüzüne çıkacağı için ilerleyen bölümlerde Zehra’nın sakladığı mektubu bulan Hazar, Zehra’yı affetmeyecek.

Hercai 23. Bölüm Fragmanı

29 Kasım 2019 tarihinde ATV ekranlarında Hercai dizisinin 23. bölümünde yaşanacak olayların kısa bir özeti mahiyetinde 23. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM