Oyuncu Kadrosu

Zemheri Dizisi Birsel Kim? (Buket Gülbeyaz)

Zemheri dizisi Birsel karakterine hayata veren güzel oyuncu daha önce Türkiye de dizide yer almasa da Amerika da diziler de rol almış, kariyeri başarılarla dolu genç ve güzel bir oyuncudur. Yeni sezonda Show TV de başlayacak olan yeni dizi de canlandıracağı Birsel karakteri ile bu karakter hayat veren ve ülkemizde çok fazla tanınmayan Buket Gülbeyaz’ı bu yazımızda sizler için tanıtacağız.

Zemheri Birsel karakterine hayat verecek güzel oyuncu eğitimini Amerika’da almıştır. 2018 yılında lisans düzeyinde eğitimini New York da alan Buket Gülbeyaz, yeni sezonda yer alacağı dizide göstereceği performans ile yıldızının parlayacağını düşünüyorum.

Zemheri Dizisi Birsel Kimdir

Aşk için neleri göze alabilirsiniz değil mi? Zemheri dizisinde saf bir aşkın karşılığını alamayan ve gözü yaşlar içinde kalan genç ve güzel bir kısın yeniden aşkını elde etmek için göstereceği çaba ve karşısında pişman olmuş bir sevgilinin hikayesini ekrana getirecek olan Zemheri dizisi birsel karakteri ve bu karaktere hayat veren oyuncu hakkındaki bilgiler yazını devamında sizleri bekliyor. Zemheri Dizisi Birsel - Buket Gülbeyaz

Birsel karakteri hakkında hiç bir bilgi olmasa da aldığımız bilgiye göre ara bir karakterde ilk etap da kendisini izleyeceğiz. Sonraları rolü gereği oldukça önemli bir karakteri canlandıracak. Kısaca ilk etap da çok da fazla dikkat çekmese de ilerleyen bölümlerde oldukça önemli bir pozisyonda kendisini göreceğiz. Tabi henüz dizi başlamadığı için bize ulaşan bilgiler ışında sizlere haber yapmaya gayret ediyoruz.

Buket Gülbeyaz Kim (Zemheri Birsel)

Daha önce kendisini ekranlarda neredeyse hiç görmediğimiz ve ilk büyük projesi olarak Zemheri dizisinde Birsel karakteri ile ülkemizde tanınacak olan oyuncunun gerçek adı Buket Gülbeyaz’dır.

Buket; İzmir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiştir Boğaziçi Üniversitesi Felse bölümünü tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine eğitim almak için New York’ta gitmiştir. Üç yıl süren yoğun eğitimleri sonrasında The Actors Studio School lisans eğimini tamamlamıştır.Buket Gülbeyaz - Zemheri Birsel

Sadece oyuncu değil, aynı zamanda senaryo yazarı olduğunu 2017 yılında “Habitat” isimli oyunu hem yazmış hem de bu oyunda yer alması ile kanıtlamıştır. Kariyerinin en başında olan ve bu zaman kadar oyunculuk konusunda sağlam temeller üzerine kuran Buket Gülbeyaz Zemheri dizisinde canlandıracağı Birsel karakteri, kariyeri açısında dönüm noktası olacak. Alt kısımda güzel oyuncunun yer aldığı tiyatro oyunları dizi ve filmlerin isimleri yer almaktadır.

Buket Gülbeyaz’ın Yer Aldığı Tiyatro Oyunları

 1. Antigone
 2. Hause Of Karen
 3. Bee
 4. The Book of liz
 5. Hak
 6. Stars Fall Upside Down
 7. Last Exit Before You’re Off The Grid
 8. Sacriflice of Belonging
 9. Hak
 10. The Shawdow Box

Buket Gülbeyaz’ın Yer Aldığı Dizi/sinema

 • İki Şafak Arasında
 • Corpus
 • Immigreat
 • The Roar In The Sky
 • Ego
 • Stıff
 • Confabulations
 • Sight

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu