Oyuncu Kadrosu

Zemheri Dizisi Su Kimdir? (Dilek Pehlivan)

Show TV ekranlarında 15 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olan Zemheri dizisi Su karakteri ile karşımıza çıkan olan karakter işle bu karaktere hayat veren güzel oyuncunun gerçek adı bilgileri bu yazımızda sizler için hazırladık.

Zemheri Su karakteri ile yakın da izleyeceğimiz güzel oyuncu, en son Elde Var hayat dizisinde kendisini izlemiştik. Öncesinde ise Kanal D ekranlarında yaz dizisi olarak izlediğimiz Kanıt dizisinde karşımıza çıkmıştı.

Zemheri Dizisi Su Kim?

Çukur dizisinin başarısını, yeni dizilerinde de yakalamak isteyen Show TV, yeni, sezonda iddialı yapımlardan Ramo ile Zemheri dizisinde oldukça önem veriyor. Adeta kanal tüm imkanlarını bu dizilere seferber ederek, dizilerin reyting mücadelesinde çok iyi konumlarda olmasını sağlayacak bir dizi adım attı. Bunlardan belki de en önemlisi dizide yer alacak oyuncuların popüler ve işinde çok iyi olması özellikle gözetildiğini düşünüyorum.

Zemheri dizisi Su; Tv 8 ekranlarında yayınlanmış olan “Göz6” adlı yarışmada gösterdiği başarı ile dikkatleri üzerine toplayan başarılı oyuncu yeni sezonda Su karakteri ile zengin bir iş kadınına hayat verecek. Para ile her şeyi elde edebileceğini düşünen ve hayatını bu yönde yön veren Su, sevdiği adamı elde etmek için her türlü imkanını kullanacak. Kısaca birbirini seven iki sevgilinin arasına kara kedi gibi girecek.

Zemheri Su Gerçekte Kimdir?

Show TV’nin yeni sezonda başlatacağı dizide daha önce adını çok az duyduğumuz ama oynadığı her rolün hakkını vermiştir. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu, Su karakteri ile karşımıza çıkacak olan o isim Dilek Pehlivan’dır.

Zemheri dizisi ile popüler bir oyuncu haline geleceği konusunda hiç kuşku olmadığı oyuncu, daha önce “Göz6” adlı yarışma programına katılmıştır. 27 yaşındadır. Beyoğlu’nda ikamet etmektedir. Liseden sonra üniversite eğitimine devam etmediğini belirten oyuncu üniversiteye başladığını ama devam etmediğini dile getiriyor.zemheri dizisi dilek pehlivan resmi Oyunculuğa merak sardığı için oyunculuğa yöneldiğini ifade eden güzel oyuncu, dışarıdan sakin görünse de aslında o kadar sakin bir mizaca sahip olmadığını itiraf ediyor. Yeni sezonda Zemheri dizisi Su karakteri ile karşımıza olacak. Kariyeri için oldukça önemli bir sınava çıkacak güzel oyuncuya başarılar dileriz.

Zemheri Dizisinde Su İlk Karesi

15 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olan Show TV’nin yeni dizisinde Su karakterinin de kadrosunda yer aldığı dizinin ilk fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı