Oyuncu Kadrosu

Zemheri Dizisi Su Kimdir? (Dilek Pehlivan)

Show TV ekranlarında 15 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olan Zemheri dizisi Su karakteri ile karşımıza çıkan olan karakter işle bu karaktere hayat veren güzel oyuncunun gerçek adı bilgileri bu yazımızda sizler için hazırladık.

ZEMHERİ DİZİSİNDE ROL ALAN OYUNCU İLE AYNI ADI TAŞIYAN BAŞKA BİR KİŞİNİN İSİM BENZERLİĞİ NEDENİ İLE İLGİLİ KİŞİ BİYOGRAFİSİ KALDIRILMIŞTIR.

Zemheri Dizisi Su Kim?

Çukur dizisinin başarısını, yeni dizilerinde de yakalamak isteyen Show TV, yeni, sezonda iddialı yapımlardan Ramo ile Zemheri dizisinde oldukça önem veriyor. Adeta kanal tüm imkanlarını bu dizilere seferber ederek, dizilerin reyting mücadelesinde çok iyi konumlarda olmasını sağlayacak bir dizi adım attı. Bunlardan belki de en önemlisi dizide yer alacak oyuncuların popüler ve işinde çok iyi olması özellikle gözetildiğini düşünüyorum.

Zemheri su görseli

Zemheri dizisi Su; zengin bir iş kadınına hayat verecek. Para ile her şeyi elde edebileceğini düşünen ve hayatını bu yönde yön veren Su, sevdiği adamı elde etmek için her türlü imkanını kullanacak. Kısaca birbirini seven iki sevgilinin arasına kara kedi gibi girecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. YETERİN ARTIK ZEMHERİ DİZİSİNDE YAZMIS OLDUĞUNUZ DİLEK PEHLİVAN BİYOĞRAFİSİ BANA AİTTİR HEMEN SİLİN SİKAYETCİ OLUCAM BEN YAZAR SARKICI DİLEK PEHLİVAN DİĞER DİLEK SADECE ACUNUN TV PROGRAMKARINDA YARISMIS EĞİTİMİ YOKTUR HİÇBİR DİZİ FİLM TECRÜBESİ YOKTUR SİZE KİM SERVİS ETTİ BU HABERİ ONU BEN MAHKMEYE VEREYİMDE

    1. bahse konu kısımlar isteniz üzerine kaldırılmasına rağmen bu ısrarı bir türlü anlayamadık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu