Dizi Haberi

Zemheri Hangi Kanal da Yayınlanacak? Ne Zaman Başlayacak?

Ay yapım aldığımız haberlere göre yeni bir dizi hazırlığı içine girdiğini şu an için adının Zemheri olarak belirlediği dizinin hazırlıkları ve cast çalışmaları başladı diyebiliriz. Biz de bu yazımızda [pembetext]Zemheri hangi kanal da yayınlanacak[/pembetext]? Zemheri dizisi Ne zaman başlayacak sorularını sizler için araştırdık. 

Çukur, Ezel, Medcezir, İçeride, Kara Sevda, Aşk-ı Memnu gibi dizi tarihimize önemli eserler bırakan ve hemen hemen her yaptığı dizi, halkımız tarafından beğenilen yapım firması, kolları yeni bir dizi için sıvadı. Kod adı “Zemheri” olarak belirlenen dizinin şu an için hangi kanal da yayınlanacağı sır gibi saklanıyor. Bizler de bu soruyu derinlemesine araştırdık. 

Zemheri Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Son zamanlarda gündemi takip etmeyen yada bir şekilde tarihi bir yönü olmayan diziler daha az rağbet görmeye başladı. Örnek vermek gerekirse Diriliş dizisi yada Payitaht dizisi gibi tarihe dayanan diziler ile gündemi yakından takip eden Edho, Kurtlar Vadisi gibi diziler dışında ayakta kalan dizilerin genel konusu, sefalet ve acı çeken bir hayatı anlatan diziler şu sıralar revaçta.Zemheri Ne Zaman Hangi Kanalda görseli

Ay yapımda aldığımız haberler göre Zemheri ismin de aşkın soğuk tarafını anlatan bir dizi peşinde olduğunu, kısacası aşk dizisi yakında ekranlarda olacak. Yukarıda ki kategorik ayrıma göre acı çeken bir aşk dizisi olacağını düşünüyoruz.

Yaptığımız araştırmalara göre ve bize gelen kulis bilgileri çerçevesinde Ay yapım gerçekten tecrübeli bir yapım. Bu dizi için hazırlıkları şimdiden başlasa da Eylül ayında yayınlanacak dizilerden olmayacak. Zira geçtiğimiz seneyi hatırlayın. Bir yığın dizi başlıyorum ama çoğu ilk bir ayını görmeden final yapmak zorunda kalıyor. Ay yapımda bu dizilerin bir bir elenmesinden sonra, tahminlerimize göre Ekim sonu Kasım başında ekrana getirecek. 

Şu an için Zemheri dizisi için hiç bir kanal ile anlaşması olmadığını haberleri dolaşsa da bazı kanalların isimleri de ağır basıyor. Ben bizzat bir kişiden yada yetkiliden bu bilgiyi almadım. Ancak kulis bilgileri diye tabir edilen bilgiler ışığında Kanal D’nin bu dizi için isminin geçtiğini ama ben başka bir kanal olan AT’nin de bu dizi için adının geçtiği kulağımıza geldi. Yeni sezonda özellikle ATV dizileri ile atak yapmak için elinden geleni yapıyor.

Diriliş dizisinin yeni sezonda Diriliş Osman adı ile yayınlayacak olan kanal, geçtiğimiz sezon Hercai dizisinden gördüğü beğeniyi, bu sene tüm dizilerinden görmek için elinden geleni yapacak. Bu sebeple ATV’nin de bu dizi için şansının yüksek olduğunu söyleyebilirim.

 

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı