Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal Bayıldı! Yemekteyiz Sunucusu Zuhal Topal Neden Bayıldı?

Yemekteyiz Sunucusu Zuhal Topal Bayıldı! Zuhal Topal Neden Bayıldı? Zuhal Topal hasta mı? Neden Bayıldı? İşte merak edilen bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

11 Nisan ile 15 Nisan haftasında ekrana gelecek olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz bölümünde yarışmacılar kendi arasında tartışırken, ünlü sunucu Zuhal Topal bayıldı. Akıllara hemen ünlü sunucunun oruç olabileceği ve bundan dolayı bayıldığı akıllara gelse de gerçek aslında bambaşka!

Zuhal Topal Bayıldı

Hafta içi 16:00 da TV8 ekranlarında yayınlanan yemek yarışması, çekimleri normal sürenin 2 hafta ileriden yapılıyor. Montaj aşaması ve kanala yetiştirilmesi nedeniyle her zaman iki hafta önceden giden programda, sunucu Zuhal Topal’ın gelecek hafta bayıldığı ana ait görüntülerde, Zuhal Topal’ın oruç olmadığı, bayılmasına başka bir olayın neden olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Zuhal Topal Bayıldı Peki Ama Neden Bayıldı?

Bilindiği üzere önce Fox TV ekranlarında Zuhal Topal’la Sofrada programı ile başlayan yarışma programı, 2021-222 sezonunda Fox TV ile anlaşamadıkları için Zuhal Topal TV8 ekranlarında geçti ve isim değişikliği ile birlikte 13 Ekim 2021 tarihinde Zuhal Topal’la Yemekteyiz formatına başladı.

Yemekteyiz Sunucusu Zuhal Topal Neden Bayıldı
Yemekteyiz Sunucusu Zuhal Topal Çekim Sırasında Bayıldı

Şu ana kadar 149 bölümü geride bırakan program, henüz ara vermeden çekimlerine devam ediyor. Bir çekim için ekip sabah 07:00 da yarışmacının evine gidiyor. Çekimlerin bitmesi gece geç saatleri bulabiliyor.

Zuhal Topal önceleri yarışmacının evine kendisi gidip, yarışmacı ile sohbet ediyordu. Ancak Zuhal Topal yoğun çekimlerden dolayı, kanalında izni ile artık yarışmacıyı ziyarete giden, onu tanıyan ve onun menüsünü öğren kişi olmaktan vaz geçti. Bunun yerine bu işler Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gürbüz kişisine devredildi.

Zuhal Topal Neden Bayıldı?

–  1 nisan şakası yapmak için şakadan bayıldı.

Nedenlerinden dolayı, ünlü sunucu Zuhal Topla 11 Nisan ile 15 Nisan haftasında bir yarışmacının evinde tadım ve puanlama yaparken bayılmış, ekip hemen Zuhal Topal’ın yanına gitmiştir. Zuhal Topal’ın sağlık durumunu ise şimdiler de çok iyi. Eşi ve çocuğu ile birlikte Survivor yarışmasının birleşme partisi için Dominik’e gitmiştir.

Zuhal Topal’ın Bayıldığı bölüm videosu;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu