Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal Kaç Yaşında? Zuhal Topal’la Sürpriz Doğum günü!

Zuhal Topal'la Sofrada Programında 23 Eylül tarihinde Zuhal Topal'ın Doğum günü kutlandı!

Zuhal Topal Kaç Yaşında? 23 Eylül Çarşamba günü Fox TV ekranlarında Zuhal Topal’ın doğum günü kutlaması yapıldı.

Yaklaşık 3 yıldır Fox TV ekranlarında hem gelin hem de kaynana programı yapan sevilen yarışma programının sunucusu Zuhal Topal’a kendi ekibi sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Kendisi de bu doğum günü kutlamasına oldukça şaşıran sunucumuz bizler aydınlatmak adına şöyle dedi.

Zuhal Topal Kaç yaşında -2021

“Bildiğiniz üzere bizler çekimleri 3 hafta önce çekiyoruz. Dolayısı ile bu görüntüleri izlediğiniz de gerçekten doğum günüm olacak. Hepinize teşekkür ederim!”

Sözleri ile ünlü sunucu kendi ekibine ve yarışmacılara ayrı ayrı teşekkür etti,. Biz de sevgili Zuhal’in doğum günün en içten dileklerimizle kutlarız.

Zuhal Topal Ne Zaman Doğdu?

23 Eylül 1976 da İstanbul da dünya ya gelmiştir. Şu anda 44 yaşında ve 1 adet kızı bulunmaktadır. Bir çok kişi Zuhal Topal kaç yaşında? diye sorduğunu için 2020-2021 yılında ünlü sunucu 44 yaşına bastı.

Zuhal Topal'a Sürpriz Doğum günü

Cıvıl cıvıl olması, kimi zaman deli dolu olması nedeniyle bir çok kişi ünlü sunucunun 44 yaşında olduğuna inanmayacağı kesin.

Zuhal Topal Kimdir?

Zuhal Topal: 23 Eylül 1976 da İstanbul da dünya ya gelmiştir. Şu anda 44 yaşında ve 1 adet kızı bulunmaktadır. Sunduğu program da kendi kızından çok sık söz eden Zuhal Topal’ın kızının ismi Lina’dır.

2008 yılında Korhan Saygın er ile evlenen Zuhal hanım, şu an itibari ile 12 yıllık evlidir. Kocası ile birlikte aynı programda çalışan, kendisi sunuculuk yaparken, kocası Korhan Saygıner de yapımcılığını yapmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu