Magazin

Zuhal Topal Nerede Tatil Yapıyor?

Zuhal Topal Nerede Tatil Yapıyor? Pandemi sürecinde zor bir sezona noktayı koyan ünü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal, 12 Haziran cuma günü sezon finaline girmesi ile kendisini deniz, kum, güneş üçgenine bıraktı.

Yaşları belli bir seviyeye gelmiş insanlarla çekim yapan ve bir çoğu hayatlarında ilk defa kamera ile tanıştıkları için oldukça stresli bölümler çekmek durumda kalıyor. Kimi zaman da kaynanaların birbirlerine karşı inatlaşmaları, sunucumuzu oldukça gerdiğine defalarca şahit olduk.

Geçtiğimiz sezon sunucumuz, yarışmacı kayın validelere çok kibar ve nazik olsa da kaynanalar kazanma hırsı ile Zuhal Topal’ı adeta çileden çıkartmıştı. Hatta sunucumuz o zaman bir kayın valideyi diskalifiye edilmesinin an meselesi olduğunu söylese de yapmamıştı.

Zuhal Topal nerede tatil yapıyor 2020

Bunca stresli bir sezon içerisinde bir de korona virüsün hortlaması ile konsept değiştirmek durumunda kaldı. Önceden herkesin evine gidip, kendi mutfaklarında yarışmacıları ziyaret ediyordu. Ancak insan sağlığını ön planda tutmak ve hijyene önem verilmesi gerektiği için sabit bir villada çekimleri yapılmaya başladı.

Zuhal Topla’la sofrada nerede çekiliyor? Bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal Nerede Tatile Girdi

Bildiğiniz üzere sunuculuğunu yaptığı Zuhal Topla’la Sofrada programının yapımcılığını eşi Korhan Saygıner yapmaktadır. Bir de Lina ismin de kızları olan sunucumuz pandemi sürecinde evde kaldığı için program da biter bitmez, korona virüsün etkisinin azaldığı şu günlerde eşi ve kızı ile birlikte Bodrum da bulunan Yalıkavak mevkinde özel bir villa da tatillerini yapıyor.

Zuhal Topal Nerede Tatile Girdi 2020

Korona virüs nedeni ile daha sakin bir mekanı seçtiğini gördüğümüz sunucumuz Zuhal Topla şimdiler de bir yılın stresini deniz kum güneş üçgenin de çıkartıyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu