Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la 14 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı [Haftanın Birincisi]

Zuhal Topal’la 14 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı? 10 Ocak Pazartesi başlayan yarışma programında, 14 Ocak Cuma günün Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Bu hafta 15.000 TL’yi kim aldı?  14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? Sorusunun cevabı, bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> 25 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15.000 TL’yi Kim Aldı sorusunun cevabı için tıklayınız.

Zuhal Topal'la 14 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı - Yeşim & Ayşe
Zuhal Topal’la 14 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı Resmi

Bu yazımızda; 14 Ocak Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi kim olduZuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Ocak Cuma Kim Kazandı? Sorularının cevapları, hemen alt kısımda açıklanmıştır. 

=> Zuhal Topal’la 4 Şubat Cuma Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la 14 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı

10 Ocak 2022 Pazartesi haftanın ilk yarışmacısı olarak Gökhan Miraç Kaçıran yarıştı. Gökhan haftanın ilk yarışmacısı olmasının verdiği dezavantaj ile rakiplerinden 18 puan almayı başardı. Buna karşın Zuhal Topal’dan Gökhan Miraç Kaçıran’ın 5 puan alması bekleniyor. Toplamda Gökhan 23 puan almasından dolayı, Zuhal Topal’la 14 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusuna cevap olamadı.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Yemekteyiz Gökhan Miraç Kaçıran
Gökhan Miraç Kaçıran

11 Ocak Salı  Şengül Merak büyük beklentiler ışında yarışsa da masasını yetiştiremediği, yemeklerine istediği lezzeti veremediği için Şengül rakiplerinden 24 puan aldı. Sunucu Zuhal Topal’dan ise 5 puan alması beklenen Şengül, Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? Sorusuna cevap olmaktan bir hayli uzaklaştırdı.

12 Ocak Çarşamba Ayşe Alan yarışan yarışmacı oldu. Ayşe menüsüne güvense de masasının tam olmaması, yemeklerinde lezzet eksikleri olmasına rağmen, Can’dan aldığı 9 puanla sayesinde, rakiplerinden 27 puanı elde eden isim oldu. Sunucu Zuhal topal normal şartlar da 6 puan vermesi bekleniyor. Dolaysı ile Ayşe Alan, bugün 14 Ocak Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusuna en yakın isimlerden biri oldu.

Yemekteyiz Şengül Meral
Şengül Meral

13 Ocak Perşembe Yemekteyiz programında Yeşim Dönmez Yarıştı. Yeşim lavaşının sert olması, rakiplilerine hafta başında beri düşük puanlar vermesinden dolayı, rakiplerinden 26 puan almayı başardı. Yeşim’in 26 puan almasında Can’ın verdiği 9 puanın çok ama çok büyük etkisi olduğu görülüyor. Sunucu Zuhal Topal’dan ise 8 puan alması beklenen Yeşim Dönmez, toplamda 34 puan elde edeceği için Zuhal Topal’la 14 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı olmak için büyük bir avantaj elde etti.

Can Özen Kimdir
Can Özen

15 Ocak Cuma günü, haftanın en çok merak edilen yarışmacısı Can yarıştı. Can çorbasında kapak çıkması ve yemeklerinin iyi yapamamasından dolayı, istediği puanları rakiplerinden alamadı.

14 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıklanmıştır.
  • 10 Ocak Pazartesi Puanı (Gökhan Miraç Kaçıran) = 23 Puan
  • 11 Ocak Salı Puanı (Şengül Meral) = 29 Puan
  • 12 Ocak Çarşamba Puanı (Ayşe Alan) = 33 Puan
  • 13 Ocak Perşembe Puanı (Yeşim Dönmez) = 34 Puan
  • 14 Ocak Cuma Puanı (Can Özen) = 19 Puan

Yemekteyiz 14 Ocak Cuma Kim Kazandı

Bu hafta 10-14 Ocak haftasında; 10 Ocak 2022 tarihinde Gökhan Miraç Kaçıran, 11 Ocak Salı Şengül Meral, 12 Ocak Çarşamba Ayşe Alan, 12 Ocak Ayşe Alan, 13 Ocak Perşembe Yeşim Dönmez ve son olarka 14 Ocak Cuma günü Can Özen bu hafta yarışan beş yarışmacı oldu.

12 Ocak Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
12 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Ayşe Alan Resmi

10 Ocak Pazartesi günü Gökhan Miraç Kaçıran toplamda 23 puan aldı. 11 Ocak Salı Şengül Meral yarıştı ve toplamda 29 puan alabildi. 12 Ocak Çarşamba günü Ayşe alan yarıştı. Ayşe toplamda 33 puan aldı. 13 Ocak Perşembe günü Yeşim Dönmez toplamda 34 puan aldı.

13 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
13 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Yeşim Dönmez Resmi

Ayşe Alan rakiplerinden aldığı yüksek puanlarla 14 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı olmaya en yakın isim oldu.

14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yermekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı 34 puanla 12 Ocak Çarşamba günü yarışan Ayşe Alan oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Vallaha ilk defa baktım, bir hafta boyunca.. Zuhal hanım iyi yaptı sonunda, 4 puan vereni kazandırmadı, hatta o yarışmacıya sordu, verdiğin puanın arkasında mısın hala diye, yarışmacı evet dedi, Zuhal hemen onu kesti orda, devam konuştutturmadı, iyi yaptı.. Yeşim hanıma yüksek puan vererek, adalet terazisini yerine getirdi ;) hoşuma gitti baya, sardı bu hafta.. Bide Masterchef de Erenim şampiyon oldu, keyfim yerinde 😂😂👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu