Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la 31 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı [Kesin Sonuçlar]

Zuhal Topal’la 31 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı? 27 Aralık Pazartesi günü başlayan yarışma programında, 31 Aralık Cuma puanları sonuna göre 31 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? Sorusunun cevabı %100 belli olacak.

=> Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Bu yazımızda; 31 Aralık Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi kim olduZuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Aralık Cuma Kim Kazandı? Sorularının cevapları detaylı bir halde sizleri bekliyor.

=> 14 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu Öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la 31 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı

27 Aralık 2021 Pazartesi günü başlayan yarışma programında bu hafta; Berkcan Yenal, Hüda Aslan, Tahir Salcı, Kübra Ertürk, Deniz Nigar Akbaba yarıştı. Beş yarışmacının da hafta başında ki hedefi, bugün 31 Aralık Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabı olan gelin olmak olsa da bugün bu hedefe bir isim ulaşacak.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Ocak Cuma Bu Hafta Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la 31 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı - Berkcan & Tahir

31 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıklanmıştır.
  • 27 Aralık Pazartesi Puanı (Berkcan Yenal) = 32 Puan
  • 28 Aralık Salı Puanı (Hüda Aslan) = 24 Puan
  • 29 Aralık Çarşamba Puanı (Tahir Salcı) = 31 Puan
  • 30 Aralık Perşembe Puanı (Kübra Ertürk) = 20 Puan
  • 31 Aralık Cuma Puanı (Deniz Nigar Akbaba) = 31 Puan

Yemekteyiz 31 Aralık Cuma Kim Kazandı

2021 yılın son haftasında ekrana gelen yarışma programı, 27 Aralık Pazartesi günü Berkcan Yenal yarıştı. Aşçılık geçmişi olmamasına rağmen iyi bir performans sergiledi. Rakiplerinden 24 puan  alırken, sunucundan 8 puan alması ile haftanın birinci bölümünden çok yüksek puyanlar alarak haftaya başladı.

Berkcan Yenal aldığı iyi puanlar neticesinde Zuhal Topal’la 31 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı olmak adına rakiplerine düzenli bir şekilde düşük puanlar verdi.

Yemekteyiz 31 Aralık Cuma Kim Kazandı - Berkcan & Tahir

Haftanın ikinci bölümünde Hüda Aslan, güzel menüsü ile yarışmak istese de yaşadığı aksilikler, Hüda’yı bu hafta Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? Sorusuna cevap olmaktan bir hayli uzaklaştırdı.

29 Aralık Çarşamba günü 13 yıllık alaylı aşçı yarıştı. Tahir Salcı tecrübesini konuşturmak için elinden geleni yapsa da tatlıdaki lezzet eksikliği, tatlının tatlı olması gerekirken acı olması, Tahir’i 31 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusuna cevap olmaktan bir adım uzak kalmasına neden oldu.

27 Aralık Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Berkcan Yenel
27 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

30 Aralık Perşembe günü bu hafta en dikkat çeken yarışmacılarında Şahika yarıştı. Şahika Kübra yemeklerini yaparken zamanın iyi kullanamadığı için yemeklerine istediği lezzeti veremedi. Nihayetinde rakiplerinden iyi puan alamdı. Şahika aldığı puanlarla Zuhal Topal’la 31 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusuna cevap olamadı.

29 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı - Tahir Salcı
29 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı
Bu gün yıl başı olmasında dolayı Zuhal Topal iki yarışmacıyı da kırmamak adına Tahir ile Berkcan’ın puanlarını eşitleyip, 15.000 TL’nin paylaşılmasını sağlayabilir. Lakin normal bir hafta finalinde Zuhal Topal Tahir2in tatlı diye sunduğu tatlıdan en az 3 puan düşeceği için, Tahir birinciliği kaybedecektir.

31 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yermekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı 32 puanla Berkcan Yenal oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. tahir kazanacaksan adam gibi kazan çok boş konuşuyorsun ödüle oynadığın o kadar belliki çocuklar bile anlar bu tip yarışmacılar sadece ekran kirliliği hepside bir birinden şaklaban hak edene hakkını verin yalanla düşük puanla hak etmeyerek aldığınız 15 000 tl sizi kurtarmaz

  2. belli olmayan Zuhal in puanlarını veriyorsunuz
    ama yarışma sonuçlanmış sonucu vermiyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu