Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la 7 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı [15.000 TL’yi Kim Aldı]

Zuhal Topal’la 7 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı? 3 Ocak Pazartesi günü yeni yılın ilk bölümü ile başlayan yarışma programında, Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Bu hafta 15.000 TL’yi kim aldı?  7 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? Sorusunun cevabı bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Bu Hafta Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Bu yazımızda; 7 Ocak Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi kim olduZuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Ocak Cuma Kim Kazandı? Sorularının cevapları hemen alt kısımda açıklanmıştır. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Ocak Cuma Bu Hafta Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la 7 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı

3 Ocak 2022 Pazartesi günü Ovadan Şahin’in yarışmacı ile hem yeni haftaya hem de yeni yıla start veren yarışma programında, bugün 2022 yılının ilk hafta finali ile TV8 ekranlarında geldi.

=> Zuhal Topal’la 14 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Birinci Oldu Öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta 3-7 Ocak haftasında; 3 Ocak 2022 tarihinde Ovadan Şahin, 4 Ocak Salı Faruk Elden , 5 Ocak Çarşamba Özlem Karakulak, 6 Ocak Uğur Abdülmelik Turan ve son olarak 7 Ocak 2022 tarihinde Melike Zengin yarışan yarışmacı oldu.

Zuhal Topal'la 7 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı - Faruk Eldem
Zuhal Topal’la 7 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı – Faruk Eldem Kazandı

Bugün 7 Ocak Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabı %100 netlik kazanabilmesi için kına organizatörü olan Melike Zengin, rakiplerinden ve sunucunda puan alması gerekiyor

7 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıklanmıştır.
  • 3 Ocak Pazartesi Puanı (Ovadan Şahin) = 31 Puan
  • 4 Ocak Salı Puanı (Faruk Eldem) = 33 Puan
  • 5 Ocak Çarşamba Puanı (Özlem Karakulak) = 17
  • 6 Ocak Perşembe Puanı (Uğur Abdülmelik Turan) = 23 Puan
  • 7 Ocak Cuma Puanı (Melike Zengin) = 32 Puan

Yemekteyiz 7 Ocak Cuma Kim Kazandı

3 Ocak tarihinde başlayan ve 7 Ocak tarihinde son bulacak olan yarışma programın dan ilk gün, 3 Ocak tarihinde Ovadan Şahin yarıştı. Ovadan iyi menüsüne rağmen rakiplerinden 23 puan almayı başardı. Ovadan ilk gün düşük puanlar aldığını öne sürüp, sonrasında yarışan rakiplerine ısrarla düşük puanlar verdi.

4 Ocak Salı günü kuaför olan Faruk Eldem yarıştı. Balık menüsü ile rakiplerini etkilemeyi başaran Faruk Eldem, rakiplerinden 25 puan almayı başardı. Salı günü aldığı puanlarla Faruk Eldem  Zuhal Topal’la 7 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusuna en yakın isim oldu.

7 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Faruk Eldem
7 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı – Faruk Eldem Kazandı

5 Ocak Çarşamba günü Özlem Karakulak yarıştı. Özlem istediği menüyü rakiplerine çıkaramasa da menüsünü çok iyi savunda. Servis sırasında ayranı dökülmesi sonucunda, eksik menü olarak değerlendirildiği için Özlem bu hafta Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? Sorusuna cevap olmaktan bir hayli uzaklaştırdı.

6 Ocak Perşembe günü üniversite öğrencisi Uğur Abdülmelik Turan yarıştı. Uğur hafta başında sessiz tavırları ile dikkatleri üzerine çekse de kendisine gelen haksız puanlarla sesini bir tık yükseltti. Uğur aldığı düşük puanlarla 7 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı olmaktan bir adım uzaklaştı.

4 Ocak Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
Faruk Eldem – 4 Ocak Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı

7 ocak Cuma günü kına organizatörlüğü yapan Melike Zengin yarıştı. Melike’nin yemeklerindeki lezzet eksikliğinin yanı sıra, rakiplerine verdiği düşük puanlarının intikam olarak alınacak olmasında dolayı, Melike yarıştığı gün düşük puanlar alacak. Dolayısı ile Melike Zuhal Topal’la 7 Ocak Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı olan yarışmacı olamayacak.

7 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yermekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı 33 puanla 4 Ocak Salı günü yarışan FARUK ELDEM oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu